Геращенко випадково проговорився: ось кому йдуть гроші за перевезення в Україні

Антон Геращенко, сам про те не відаючи, несподівано зізнався, куди йдуть гроші за перевезення. Заступник міністра внутрішніх справ намагався пояснити ситуацію, що ж насправді сталося в Броварах у п'ятницю вранці.

Геращенко випадково проговорився: ось кому йдуть гроші за перевезення в Україні  - today.ua

Нагадаємо, йдеться про перестрілку, влаштовану вчора близько сьомої ранку в житловому кварталі Броварів. В перестрілці брали участь близько сотні чоловіків. Як згодом з'ясувалося, "тітушки" прибули з Києва та Вінниці. У всіх на руках була вогнепальна зброя, і вони затіяли між собою справжній бій. В результаті троє учасників цієї "битви століття" (більшої за масштабом ще в цьому столітті у Броварах не траплялося) потрапили в лікарню з різними пораненнями. За словами глави МВС Арсена Авакова, 28 учасників цієї бійні затримано, 22-м із них поліція вже висунула звинувачення.

У зв'язку з інцидентом ситуацію також прокоментував заступник Авакова, Антон Геращенко.

"Це була розбірка кримінальних кланів, які "кришують" різних автоперевізників, - повідомив Геращенко. - Транспортні перевезення в Україні дуже високоліквідна частина роботи, в яку часто приходить кримінальний бізнес".

При цьому заступник міністра навів деякі розрахунки, пов'язані з доходами від перевезень у невеликих Броварах. Щодня транспорт міста перевозить близько 20 тисяч осіб. Вони їдуть туди і назад. Тобто, умовно щоденно міським транспортом користуються 40 тисяч осіб.

"Вартість квитка 14 гривень. Значить в день виручка за 600 тисяч гривень. В місяць - 18 млн, у рік – 220 млн", - навів нехитрі розрахунки Антон Геращенко.

Природно, що така прибуткова справа приваблює не тільки чесний бізнес, але й тих, хто хоче на ньому заробити. А в Броварах, за потурання обласної влади, виникла нездорова конкуренція у цій сфері, що вилилась у такі розборки.

Геращенко випадково проговорився: ось кому йдуть гроші за перевезення в Україні

Отже виходить, що у вартість тарифів на міські перевезення, на яку постійно нарікають самі перевізники і яку вони постійно просять збільшити, входить і плата тим, хто "кришує". Принаймні, такий висновок напрошується з того, що сказав Геращенко. До речі, в коментарі під відео, де він це говорить (це було на "Свободі слова Савіка Шустера"), також це помітили.

"Мене "розчулюють" пояснення Геращенка про Броварах. Дві кришуючі перевізників банди з'ясовували стосунки. У мене питання, чому гроші, які Ми платимо за проїзд, йдуть в кришуючі банди???" – запитує глядач.

Геращенко випадково проговорився: ось кому йдуть гроші за перевезення в Україні

Цікаво було би почути відповідь на це питання у влади, зокрема, у правоохоронців. Якщо відомі виконавці і мотиви, то значить, мають бути відомі й організатори. Втім, заступник міністра не назвав конкретних імен, мотивуючи це таємницею слідства. Що ж, запасаємося попкорном і чекаємо, коли нам назвуть імена "героїв".

Нагадаємо, багато українських блогерів уже назвали вчорашню ранкову стрілянину в Броварах початком епохи хаосу і поверненням у 90-і.

  • ТЕГИ