Експерт розповів, що буде з автомобілями в Україні після карантину

Після відміни карантину українці почнуть масово купувати дешеві б/в автомобілі. Такий прогноз зробив експерт з транспортного планування Дмитро Беспалов.

Експерт розповів, що буде з автомобілями в Україні після карантину - today.ua

За словами Дмитра Беспалова, після того, як в березні ввели карантин, українці зрозуміли, що потрібно мати свій власний транспортний засіб. Інакше будеш «прикутий» до свого дому, адже громадський транспорт не працює (ним можуть користуватися тільки деякі категорії громадян за перепустками).

Експерт вважає, що незабаром після скасування карантину в Україні пожвавиться автомобільний ринок. Восени українці почнуть масово купувати недорогі старі машини. Цьому сприятиме і те обставина, що в Європі останнім часом б/в авто подешевшали на 15-30%. Крім того, експерт вважає, що європейці будуть пересідати на велосипеди, а частину своїх машин спробують продати.

Прогноз Дмитра Беспалова виглядає цілком логічним. От тільки він, на наш погляд, не врахував одну важливу обставину. Справа в тому, що розмитнення «євроблях» зараз не можна вважати недорогою послугою. А Верховна Рада не поспішає затверджувати законопроект про доступне розмитнення.

ДЖЕРЕЛОMashyna.com.ua