Єфремов звернувся до родичів загиблого через нього чоловіка: “Це не кіно, назад уже нічого не перемотаєш“

Єфремов звернувся до родичів загиблого через нього чоловіка: “Це не кіно, назад уже нічого не перемотаєш“ - today.ua

Михайло Єфремов, з вини якого сталася 8 червня смертельна ДТП у центрі Москви, почав каятися. Досі актор мовчав. Ні він, ні його близькі не намагалися вийти на зв'язок із родичами загиблого Сергія Захарова. І от лише вчора Єфремов заговорив.

Тим часом, загиблого чоловіка вже встигли поховати на Рязанщині, звідки він родом. Рідні витратилися на похорон. Можливо, і влізли в борги. Адже більшість простих сімей сьогодні живе від зарплати до зарплати.

Михайло Єфремов пообіцяв, що допоможе їм усіма засобами, якщо вони візьмуть.

"І якщо зрозуміють, ну, можливо потім, що це не спроба відкупитися, а спроба спокутувати", - сказав актор.

Однак його тяжкий монолог – не про гроші, а про те, що він думає і що відчуває в ці дні після аварії.

"Вже 4 дні минуло з цього проклятого понеділка. А я не знав, що сказати, та й зараз не знаю. Не знаю як, якими словами просити вибачення у сім'ї Сергія Захарова. Але я все одно прошу, хоча знаю, що не пробачать", - каже Єфремов.

Єфремов звернувся до родичів загиблого через нього чоловіка: “Це не кіно, назад уже нічого не перемотаєш“

При цьому він робить запізнілий висновок, що сідати п'яним за кермо було безумством. Через його легковажність і безвідповідальність загинув чоловік, його ровесник. Йому просто не пощастило, що в той вечір він зустрів на своєму шляху п'яницю за кермом.

"Я не розумію, як далі жити", - заявляє заслужений артист.

Він також запевняє, що навіть не буде намагатися "відмазатися" від заслуженого покарання. Хоча зараз вже багато ЗМІ пишуть про те, що адвокати актора спробують йти саме таким шляхом. Однак він цього не хоче. Тим більше, що його вина беззастережна, усе є на відео.

"І я бачив, коли проспався і відійшов від шоку. Слава Богу, моя мама не побачила", - з гіркотою зауважує Єфремов.

А от у загиблого Сергія Захарова мама поки жива. І вона, напевно, досі (якщо їй ще не сказали) чекає на свого сина, який приїжджав до неї з Москви щотижня. Він привозив продукти і допомагав старенькій матері по господарству, підтримуючи в ній бажання жити.

Актор також просить вибачення не лише у родичів загиблого, але й у своїх близьких, яких він підвів, мимоволі втягнув у трагедію і зробив заручниками негативу, що обрушився на них через нього.

"Це не кіно. Тому вже нічого не перемотаєш. Кінець. Немає вже більше ніякого Єфремова. Зрадив я усіх. Вибачте будь ласка. Більше сказати нічого", - завершує свій покаянний монолог заслужений артист РФ Михайло Єфремов.

https://www.youtube.com/watch?v=9l8OSVXxyas

Поки ще заслужений. Бо вже пішли чутки про позбавлення його цього звання. Загалом, його звернення вражає. І схоже на те, що воно щире. Звісно, не без театральщини: правильно вкраплені паузи, поза каяття, правильні інтонації. Втім, все це, радше, не награно, а просто – плід багаторічного лицедійства, що зрослося із реальним життям.

Нагадаємо, адвокат назвав орієнтовну суму, яку Єфремов міг би заплатити родичам Сергія Захарова, щоби хоч якось загладити свою провину і розраховувати на поблажливість суду. Сума, звичайно, названа величезна. І навряд чи навіть у Єфремова є такі гроші.

Держбюджет на 2021 рік назвали бюджетом смерті: українці обурені свавіллям влади
Під стінами українського Парламенту пройшла акція протесту під назвою «Бюджет смерті-2021». Учасники мітингу звернули увагу суспільства на те, що Верх...
Лукашенко перестане бути президентом Білорусі 5 листопада: в Європарламенті зробили заяву
Президент Білорусі Олександр Лукашенко після закінчення своєї каденції 5 листопада не буде вважатися легітимним главою держави. Про це в п'ятницю, 18 ...
Двійнята Галкіна і Пугачової привітали один одного з 7-річчям: “Наш головний день“
У п'ятницю, 18 вересня, відзначають своє 7-річчя зіркові діти Алли Пугачової і Максима Галкіна - двійнята Ліза і Гаррі. Батько сімейства традиційно зн...
Коронавірус у Кернеса: скажені гроші за лікування і повне сум'яття у Харкові
В Харкові у виборчих штабах панує повна невизначеність. Всі карти претендентам на крісло міського градоначальника та у міськраду сплутала хвороба чинн...
Зеленський відповів Порошенко на невдоволення з приводу скасування безвіза в Україні: “Вважає себе монархом ...“
Президент Володимир Зеленський відповів Петру Порошенко на його звинувачення в тому, що Україна може втратити безвіз з вини нинішньої влади. Зеленськи...