ДТП з фурою в Запоріжжі: великогабаритна машина “не вписалася“ під міст

У Запоріжжі великогабаритна фура потрапила в ДТП під мостом. На щастя, всі при цьому залишилися живі: і водій фури, і ті, хто стали мимовільними свідками події. Про інцидент розповіли в Instagram-акаунті its_zp.

ДТП з фурою в Запоріжжі: великогабаритна машина “не вписалася“ під міст - today.ua

ДТП сталася сьогодні, 11 грудня, вдень на вулиці Фортечній (колишня Грязнова). Фура застрягла під залізничним мостом, який проходить згори.

Цікаво, що перед в'їздом під міст стоїть знак, на якому зазначено, що висота транспортного засобу не повинна перевищувати 3,5 метра. Однак те, що було би беззаперечним табу для якого-небудь німця, для слов'янина - просто виклик, кинутий долею. Місцеві жителі кажуть, що таке тут траплялося з великогабаритним транспортом не раз: незважаючи на заборонний знак, водії не вірять, що все так буквально, і намагаються переконатися в цьому на власному досвіді. Тому рятувальникам доводиться раз у раз витягувати з-під мосту машини, що там застрягли.

Ось і цього разу водій чи то не повірив, то чи недооцінив габарити своєї машини і рвонув під міст. Однак шляхопровід тут же його загальмував. На щастя, допомога рятувальників у цьому випадку не знадобилася. Водій вчасно зметикував, що знакам потрібно довіряти і встиг здати назад, поки йому зовсім не «знесло дах".

ДТП з фурою в Запоріжжі: великогабаритна машина “не вписалася“ під міст Правда, верх фури все ж отримав пошкодження від зіткнення з мостом, проте можна вважати, що водій відбувся малою кров'ю.

Нагадаємо, очевидці зняли ДТП із фурою і мостом в Маріуполі, від якої холоне кров. Там падаюча з моста величезна машина буквально зависла "на волосинці".