ДТП з автомобілем поліцейських в Ужгороді: патрульна машина збила жінку

В Ужгороді на вулиці Заньковецької трапилася ДТП з патрульним автомобілем поліції. Причому поліцейський автомобіль Škoda Rapirе якраз їхав на виклик.

ДТП з автомобілем поліцейських в Ужгороді: патрульна машина збила жінку - today.ua

Як і належить в таких випадках, поліцейський автомобіль їхав із включеними червоними та синіми проблисковими маячками. Однак його або не помітила, або вирішила проігнорувати жінка, яка перебігала дорогу перед самим автомобілем.

Побачивши поліцейську машину "з мигалкою", автомобілі притиснулися до узбіччя, щоби пропустити правоохоронців. Патрульний автомобіль якраз об'їжджав машини, що стояли, як прямо йому під колеса вибігла жінка. Водій патрульної машини не встиг загальмувати і збив її.

ДТП з автомобілем поліцейських в Ужгороді: патрульна машина збила жінку На щастя, в цей момент швидкість поліцейської машини була невисока, тому потерпіла відбулася легкими травмами. До місця події викликали слідчо-оперативну групу, яка з'ясовує обставини аварії. Прибуло туди також і керівництво міського відділення поліції.

ДТП з автомобілем поліцейських в Ужгороді: патрульна машина збила жінку Кажуть, що потерпіла жінка була не зовсім тверезою. У лікарні мають встановити, чи дійсно в її крові є алкоголь. Можливо, саме тому вона і вирішила перебігти дорогу напереріз машині, що рухалася.

Нагадаємо, в страшній ДТП на Рівненщині, по дорозі в пологовий будинок, загинула вагітна жінка. Чоловік, який віз її до пологового будинку, а також водій і пасажир зустрічного автомобіля, в який врізалась їхня машина - в лікарні у важкому стані.