Найдорожчі собаки в світі: Топ-3 породи, які оцінюють в тисячі доларів

Для деяких людей собака – це не тільки друг і член сім'ї, але і одна з складових високого статусу. Тому вони не беруть цуценят з вулиці, а воліють купувати їх за величезні гроші. Деякі породи коштують тисячі доларів.

Найдорожчі собаки в світі: Топ-3 породи, які оцінюють в тисячі доларів - today.ua

Коргі

Сама Єлизавета II віддає перевагу собакам цієї породи: їх у неї кілька. Купівля цуценя коргі без документів обійдеться вам в кругленьку суму, а точніше – не менш ніж тисячу доларів. Про вихованця з родоводом і говорити не доводиться. Їх ціна дорівнює вартості авто середнього класу. На щастя для багатьох, ліцензію на розведення собак цієї породи отримує все більше заводчиків, що рано чи пізно приведе до їх здешевлення.

Кавалер Кінг Чарльз спаніель

Найдорожчі собаки в світі: Топ-3 породи, які оцінюють в тисячі доларів

Одна лише назва породи свідчить про те, що ця собака – представник блакитних кровей. Назвали її на честь Чарльза II. Ви можете знайти цуценя такого спанієля, вартістю в тисячу доларів, якщо, звичайно, постаратися, але особина з документами обійдеться вам у багато разів дорожче. Середня ціна песика з родоводом варіюється від 10 до 14 тисяч у твердій валюті.

Лоучен

Представники європейського вищого світу віддають за таку собаку близько восьми тисяч доларів. Висока ціна обумовлена тим, що на сьогоднішній день мало хто займається розведенням лоученів.

Фахівці нещодавно визначили ТОП-3 породи собак, які знаходяться на піку популярності. Коштують вони набагато дешевше.