Доктор Комаровський заявив, що карантин у навчальних закладах не був потрібен

Доктор Комаровський заявив, що карантин у навчальних закладах не був потрібен  - today.ua

Карантин у школах та інших навчальних закладах не потрібно було вводити. Про це заявив у своєму інтерв'ю YouTube-каналу Politeka Online доктор Євген Комаровський.

Знаменитий педіатр каже, що карантин у школах був зайвим запобіжним заходом, оскільки діти і молодь не входять в групу ризику по COVID-19. Мовляв, практика показала, що в цих вікових групах важкий перебіг хвороби – вкрай рідкісне явище. Хіба, якщо в дитини є хронічні захворювання, то в такому випадку вона схильна до небезпеки отримати важке ускладнення від коронавірусної інфекції.

Тобто, на думку Комаровського, ізолювати потрібно було тільки хронічно хворих дітей, а іншим дозволити відвідувати школу. При цьому, якщо б навіть вони заразилися і перехворіли на коронавірус, то лише в легкій формі.

Доктор Комаровський заявив, що карантин у навчальних закладах не був потрібен

"Закрити школи та інститути – це страшна помилка. Зупинити виробництво, де працюють молоді люди... втратити купу грошей, які можна було би вкласти в турботу про старих, в ізоляцію людей похилого віку", - заявив доктор Комаровський.

Правда, він не став вдаватися в деталі, як можна ізолювати від молодих людей похилого віку в сім'ях, де всі мешкають в одній квартирі. А адже таких сімей чимало. Просто ті, хто при грошах і владі, іноді навіть не підозрюють, що в деяких квартирах живе по три покоління родичів.

Євген Комаровський назвав державну політику у боротьбі з коронавірусом "м'яко кажучи, дуже сумнівною".

Він також розповів, як технічно можна було захистити пенсіонерів від контактів із молодими. Можна було виділити відрізок часу, протягом якого супермаркети та аптеки обслуговували б тільки пенсіонерів, вважає Комаровський. Приміром, вранці з 8 до 9 - відвести час для обслуговування літніх людей.

При цьому не всі сприйняли такі пост-ідеї доктора Комаровського розумними. У коментарях до викладу цього матеріалу у виданні gordonua люди написали, що з наслідками коронавірусу у дітей не все так однозначно, і мабуть, рішення про закриття шкіл було єдино розумним.

"Що стосується дітей - красиво можна піаритися, але вже є свідчення, що у частини перехворіли, навіть у безсимптомних випадках, Ковід залишає в організмі органічні ушкодження нервової, кровоносної та ендокринної систем. Варто ризикувати здоров'ям і майбутнім дітей, поки немає ясності в цьому питанні?", "А ще – чудова ідея обслуговувати пенсіонерів з 8 до 9. Ну, якщо врахувати, що кожен третій пенсіонер. Уявляєте натовп у цей час?", "У Норильську дійшло до того, що швидка більше не їздить на виклики з температурою - лікарів не залишилося, одна бригада на все місто! Давайте і в нас так буде? Піди тиждень санітаром у морзі при інфекційній лікарні попрацюй - тоді й побачиш своїми очима, нагнітають або рятують!" – пишуть люди у коментарях.

Нагадаємо, вчені попередили про деякі страшні наслідки безсимптомного коронавірусу або коронавірусу, який протікає в легкій формі. Незважаючи на це, у декого, хто перехворів, розвиваються дуже важкі ускладнення, які можуть навіть загрожувати життю людини.

Вирушаючи у відпустку поставте в морозилку склянку з монеткою: дуже цінна порада
Деякі люди перед від'їздом з дому ставлять в морозильну камеру свого холодильника склянку, в яку поміщають звичайну монетку. Для чого це потрібно? ...
П'ять правил, щоб огірки в банках не вибухали
Багато господині знають, що огірки вельми вибагливі овочі. Консервування їх на зиму нерідко обертається повною втратою продукту. Через пару днів після...
Астролог, який передбачив перемогу Зеленського, заявив, що місцевих виборів в Україні не буде
Місцеві вибори в Україні можуть скасувати в останній момент. Це буде політичне рішення, оскільки деякі люди не захочуть залишати насиджених місць. Нов...
У Німеччині прокинувся древній вулкан: земля вже почала швидко підніматися
На території сучасної Німеччини близько 13 тисяч років тому вивергався величезний підземний вулкан. Вчені виявили, що найдавніший кратер почав проявля...
Заворотнюк не з'явиться на публіці ще довго: чому актриса вирішила ховатися
Хвороба дуже сильно змінила зовнішність знаменитої няні Віки. Подробиці розкрила колишня співробітниця театру імені Чехова Світлана Веселова. Жінка ро...