Дочка Успенської метнула в матір чергову порцію бруду: “Мамі треба, щоб я тихо сиділа“

Любов Успенська отримала чергову порцію бруду від своєї дочки Тетяни Плаксіної. Цього разу сімейні розбірки королеви шансону з її дочкою обговорювали в передачі "Пусть говорят".

Дочка Успенської метнула в матір чергову порцію бруду: “Мамі треба, щоб я тихо сиділа“ - today.ua

За словами 30-річної Тетяни, вона втекла до батька в США через те, що не могла більше терпіти насильства з боку матері. Причому це насильство виливалося в дедалі потворніші форми і стало навіть переходити з морального у фізичне. Так, нещодавно мати ледь не задушила Тетяну.

Зараз донька-утікачка Успенської живе в США, в квартирі, яку вона пам'ятає з дитинства. Тут ніхто не вказує дівчині, як їй жити. Вона залюбки малює та зализує рани, завдані матір'ю. Тетяна каже, що її дитяча любов до матері минула, і тепер Любов Успенська їй чужа.

Гості в студії по-різному прокоментували цю ситуацію. Ірина Салтикова, зокрема, говорить, що Успенська, як мати, не може бажати зла своїй дитині. Вона просто хотіла захистити свою дочку від небезпечних спокус, якими кишить цей світ. Дочка захотіла свободи. Проте ще невідомо, чим ця свобода обернеться по завершенню якогось часу.

Алла Довлатова також зайняла позицію матері. Вона вважає, що Тетяна не вправі була претендувати на повну свободу, поки вона живе на гроші, зароблені матір'ю.

Раніше дочка заявляла, що Любов Успенська намагалася замкнути її в клініці для душевнохворих, аби зовсім позбавити її свободи. Однак Успенська каже, що це не так. Вона просто хотіла вирішити проблему з лицем дочки після того, як та зламала щелепу при падінні з велосипеда.

За це у Тетяни окрема образа на матір. Вона не хотіла, щоб люди дізналися, що в неї є такі проблеми. Тим часом, Любов Успенська, не зваживши на особисті переживання дочки, на весь світ про це розповіла.

"Я повернулася в якесь шоу", – каже Тетяна Плаксіна.

У проблемах, що виникли в сім'ї Любові Успенської, спробувала розібратися психолог. Таня – пізня дитина, у цьому вся проблема, вважає фахівець. Любов Успенська, яка народила її вже в зрілому віці, надто опікувала свою дочку, намагаючись захистити її від світу і приймаючи за неї рішення. Проте співачка не усвідомила, що дочка давно виросла. Мати, як і раніше, ставиться до неї, мов до дитини.

Дочка Успенської метнула в матір чергову порцію бруду: “Мамі треба, щоб я тихо сиділа“

Як стверджує сама Тетяна, Любов Успенська не облишила її в спокої навіть тепер. Мати налагодила за нею стеження і за океаном. Спеціально найняті люди відслідковують, де вона буває, а також зламують її особисті акаунти та відстежують листування. Тетяна впевнена, що мати її ніколи не любила, і Любов Успенська просто переживає за свою репутацію. Тому й відправляла дочка в клініку, намагаючись перетворити її на "овоч".

"Мамі треба, щоб я тихо сиділа", – вважає Тетяна Плаксіна.

Дівчині просто невтямки, що якби мамі було однаково, нічого цього вона не стала би робити. Вона просто відпустила би її на всі чотири боки.

До речі, в своєму Instagram Тетяна вчора відповіла всім, хто їй дорікає, що вона живе за гроші матері.

"У відповідь на потік бруду і брехливої інформації, яка ллється на мене я просто хочу внести ясність: З тих пір як я приїхала в Лос-Анджелес і донині - Я не отримую жодної фінансової підтримки від своєї матері. Я продовжую дороге лікування свого рота самостійно. Все, що я говорила у всіх передачах це МОЇ слова", - пише дочка.

Цікаво, чим вона все-таки там заробляє?

Втім, схоже на те, що Любов Успенська все-таки вирішила відпустити доньку. Останнім часом вона не згадує про Тетяну в жодній зі своїх публікацій. Замість цього зірка закидала Мережу своїми сексапільними знімками, які свідчать про те, що співачка розпочала нову сторінку своєї життєвої повісті.

В уряді розповіли, що чекає нелегальних таксистів: штрафи і повне розорення
Мінінфраструктури має намір почати системний наступ на нелегальних перевізників із тим, щоби повністю викорінити це явище і змусити всіх платити гроші...
Українські пенсіонери можуть залишитися без грошей: державі нічим платити пенсії
Уже зовсім скоро українські пенсіонери можуть залишитися без грошей. Причому, чим ближче до нового року, тим вище ймовірність такого сумного сценарію....
Податкова отримає повний доступ до банківських операцій українців: «Все як у Європі»
В Україні мають намір відкрити вільний доступ для податкової інспекції до всіх рахунків і банківських переказів українців, щоб з'ясувати, хто з громад...
Українські банки вивезли зайві долари і євро з країни: з чим пов'язаний експорт валютного кешу
Пандемія коронавіруса внесла свої корективи в життя і фінансове благополуччя українців. У поточному році громадяни країни почали масово продавати валю...
В Україні індексуватимуть аліменти: з року в рік доведеться платити більше
В Україні вступив в дію закон, згідно з яким аліменти будуть індексуватися. Таким чином, одержувач аліментів зможе з кожним роком мати більше грошей, ...