Дмитро Гордон розповів про крах Зеленського: “Вважаю, що Володимир Зеленський - все...“

Відомий український журналіст Дмитро Гордон поділився своїми міркуваннями щодо можливого краху Володимира Зеленського, як президента. Він у властивій йому манері відповів на запитання одного зі своїх підписників: "Володимир Зеленський - все?". Відео, в якому Гордон відповідає на це питання, опубліковано в його YouTub-каналі.

Дмитро Гордон розповів про крах Зеленського: “Вважаю, що Володимир Зеленський - все...“ - today.ua

Гордон сказав, що спробує викласти свою думку максимально відверто. При цьому він заявив, що в ньому змагаються два почуття.

"Перше з них говорить про те, що потрібно відповідати правду. Друге - що потрібно все одно дати людям надію. Спробую відповісти чесно, залишити світло в кінці тунелю", - озвучив преамбулу до своєї відповіді досвідчений в мистецтві дипломатії Гордон.

Дмитро Гордон розповів про крах Зеленського: “Вважаю, що Володимир Зеленський - все...“ Тобто фактично журналіст висловив думку, яка зараз всюди витає в українському суспільстві: Володимир Зеленський виявився неспроможним, як глава держави, і обіцяного ним "українського дива" не буде. Та з іншого боку Гордон не вважає ситуацію незворотною і переконаний, що президент ще може взяти її в свої руки. Якщо, звичайно, йому вистачить політичної волі на рішучі кроки, які насамперед стосуються кадрових змін.

"Я вважаю, що Володимир Зеленський - все. Все, якщо він у найближчий час не зробить необхідні кроки. Найважливіші кадрові кроки", - акцентував журналіст.

При цьому Дмитро Гордон упевнений, що президент Зеленський щиро жадає позитивних змін у своїй країні. Йдучи на вибори, він дійсно вірив у те, що обіцяв, і сподівався, що йому вдасться втілити це в життя. Але поки, на жаль, українська дійсність бере гору над мріями незрілого політика.

"Є в мене переконання, що глава держави людей зовсім і не обманював. Я переконаний, що він хоче зробити добре для власної країни, а також для українців, які живуть в ній", - висловив думку журналіст.

Нагадаємо, нещодавно на ток-шоу Савіка Шустера Гордон відкрито назвав оточення президента Зеленського "зрадниками". Він публічно звернувся до президента, попереджаючи, що ці люди підведуть під монастир не тільки особисто президента, а й всю країну. Правда, називати імена цих "зрадників" Гордон відмовився, заявивши, що їх і так усі знають.

Що буде з цінами на газ в Україні: в Європі скоротилось виробництво електроенергії, газ знову в тренді
Ціни на газ в Україні не залишаться постійною величиною. Вже з початком осені вартість тисячі кубометрів блакитного палива підскочила до 6000 гривень,...
Ціни на картоплю в Україні впали: аграрії назвали причини
Ціни на картоплю на цьому тижні в Україні почали падати. За словами аграріїв, 26 жовтня вартість картоплі на оптовому ринку опустилася на 10%. Найдоро...
Зарплати і пенсії українців на банківських картах можуть заарештувати: в НБУ зробили заяву
У Національному банку України українців попередили про те, що їх зарплатні та пенсійні картки можуть підлягати арешту у разі, якщо у них є непогашені ...
Долар і євро в Україні після виборів різко подорожчали
У понеділок, 26 жовтня, курс долара і євро в Україні підвищився. Національний банк України (НБУ) встановив вартість одного долара США на позначці 28,2...
Українцям розповіли, як і до якої дати ще можна оформити житлову субсидію - три способи
Українцям розповіли, як можна оформити житлову субсидію, при цьому не наражаючи ні себе, ні оточення на додаткову небезпеку. Незважаючи на те, що о...