Дівчина їла тільки банани протягом 12 днів: от що з нею стало

Дієтологи не рекомендують під час дієти вживати деякі овочі і фрукти з-за високої калорійності, але, незважаючи на це, люди продовжують включати їх в своє меню. Наприклад, дівчина Юлія протягом 12-ти днів їла виключно банани, і ось, що з цього вийшло.

Дівчина їла тільки банани протягом 12 днів: от що з нею стало - today.ua

В результаті бананової дієти їй вдалося позбутися від деяких захворювань, а перепади настрою більше її не турбували. На цьому тлі перестав давати про себе знати неконтрольований апетит. Шкіра Юлії стала пружною, гладкою і придбала здоровий відтінок, чого не вдавалося досягти за допомогою кремів.

Дівчина їла тільки банани протягом 12 днів: от що з нею стало

Чому дівчина віддала перевагу бананам в якості єдиного продукту під час дієти? Справа в тому, що в них міститься пектин, який чудово насичує організм, а крім цього – величезна кількість вітамінів, мінералів і клітковини. Завдяки залізу, який також присутній у складі цього плоду, можна підняти рівень гемоглобіну в крові. Банани нормалізують роботу травного тракту, через що втрачаються зайві кілограми, відповідають за поліпшення функції серцево-судинної системи.

Деякі впевнені в тому, що з-за крохмалю, який є в складі бананів, під час дієти від них краще відмовитися. Але багато фахівці не згодні з такою думкою: у цих фруктах є ферменти, які дозволяють вуглеводів засвоюватися повністю і швидко.

Банани настільки корисні, що є їх можна і навіть потрібно кожен день. Але і до них є протипоказання. Дізнайтеся, які.