Що можна і не можна водіям під час карантину

З 6 квітня в Україні у зв'язку з пандемією COVID-19 почали діяти нові правила карантину. Сьогодні ми розповімо про те, що можна, а що не можна робити водіям під час карантину.

Що можна і не можна водіям під час карантину  - today.ua

Якщо ви мали контакт з хворим COVID-19, а також якщо вам більше 60 років, то ви не маєте право їздити на автомобілі далі, ніж на відстань 2 км від місця своєї самоізоляції. При цьому обумовлюється, що на певних осіб ця міра не поширюється. Наприклад, особи старше 60 років можуть їздити на роботу, якщо вона "критично" важлива. При собі потрібно мати паспорт і свідоцтво з місця роботи.

Особи старше 60 років можуть на своєму автомобілі разово поїхати на дачу, якщо вони обрали її місцем своєї самоізоляції.

Автомобілісти не мають права під час карантину в'їжджати в населені пункти, які визнані місцем спалаху COVID-19.

Водії під час спілкування з поліцейськими зобов'язані бути в захисній масці. Також захисна маска обов'язково їм знадобиться на парковці і АЗС, адже це громадські місця.

За порушення цих правил карантину українських автомобілістів чекає штраф у розмірі від 17 000 грн.

Одночасно з цим, українці під час карантину можуть вільно пересуватися на своїх машинних між містами, але тільки якщо вони не визнані місцем спалаху COVID-19. В машині може бути будь-яка кількість дорослих пасажирів, головне, щоб їх було не більше, ніж передбачено місць. У своєму автомобілі можна бути без захисної маски.

Під час карантину українці можуть купувати нові автомобілі, змінювати водійське посвідчення в електронній формі, а також користуватися послугами автосервісів.

ДЖЕРЕЛОDnpr.com.ua