Колишній Анастасії Заворотнюк відвоював квартиру у дружини: що заявив влюбливий Жигунов

Колишній коханий Анастасії Заворотнюк знову покинув свою дружину. 57-річний Сергій Жигунов захопився новою пасією і втік від дружини Віри Новікової. Першу спробу втечі він зробив ще в 2007 році.

Колишній Анастасії Заворотнюк відвоював квартиру у дружини: що заявив влюбливий Жигунов - today.ua

Тоді артист захопився Анастасією Заворотнюк, з якою знімався в серіалі "Моя прекрасна няня". За сюжетом серіалу між бізнесменом Максимом Шаталіним і нянею його дітей Вікою поступово зароджується ніжне почуття, яке призводить до весілля.

І Жигунов, і Заворотнюк на той час були одружені. Однак це не завадило їм повторити долю своїх героїв. Роман, який народився на знімальному майданчику, змусив їх наламати дров. Анастасія пішла від свого чоловіка - бізнесмена Дмитра Стрюкова, а Сергій залишив дружину Віру Новикову. Закохані стали жити під одним дахом. Однак розчарування один в одному прийшло дуже швидко, і незабаром вони розлучилися.

А в 2009 блудний чоловік повернувся на поріг колишньої дружини і попросив її руки. У 2009 Жигунов і Новіков знову офіційно одружилися.

Однак ще через дев'ять років влюбливий "гардемарин" зустрів нову пасію Вікторію Ворожбит, яка, мов дві краплі води, виявилася схожа на Анастасію Заворотнюк, і знову спалахнув позашлюбним почуттям. Більше року тривали їх перманентні відносини, поки Жигунов знову не пішов від своєї дружини.

Колишній Анастасії Заворотнюк відвоював квартиру у дружини: що заявив влюбливий Жигунов

Таким чином, Віра Новикова виявилася двічі покинутою одним і тим же чоловіком. Причому, як стало відомо, колишня дружина хотіла хоча би застовпити за собою право на частину квартири, яка належить Жигунову. Вона подала позовну заяву в суд. Однак Феміда їй відмовила. Таким чином, при розлученні жінка зазнала ще й майнового фіаско.

"Розумію бажання хайпанути на гарячій темі, але всіх розчарую. Ніяких суперечок щодо поділу майна немає і не буде", - заявив Жигунов з цього приводу у своєму блозі.

Що він мав на увазі, так і залишилося незрозумілим. Чи то його дружина програла начисто і ні на що не може розраховувати. Чи то він зробить благородний жест і віддасть своїй 61-річній колишній дружині жилплощу, незважаючи на рішення суду.

Сам же 57-річний "гардемарин", подейкують, нині живе в заміському будинку разом із копією Анастасії Заворотнюк. До речі, Віра Новикова, якщо придивитися, зовні належить до того ж типу жінок, що і Заворотнюк.

Колишній Анастасії Заворотнюк відвоював квартиру у дружини: що заявив влюбливий Жигунов Сергій Жигунов і Віра Новікова

Очевидно Жигунова саме такі і приваблюють. Не виключено, що після бурхливого роману з Вікторією знову настане охолодження, і блудний чоловік знову повернеться до своєї двічі покинутої Віри. Втім, навіть не дивлячись на своє ім'я, вона вже навряд чи зможе йому повірити.

Тим часом Анастасія Заворотнюк, подейкують, пішла на поправку. Поруч із нею невідступно перебуває її чоловік Петро Чернишов, який ділить із дружиною всі незгоди її нелегкої боротьби за життя.

ДЖЕРЕЛОcrimea.kp.ru
Субсидію отримати стане складніше: Кабмін посилив вимоги
Субсидія в Україні стає все менш доступною. Уряд посилює підходи до її призначенням. Так, у новому проекті постанови, затвердженому Кабміном, посилюют...
Астрологи назвали найтурботливіші знаки Зодіаку
Кожна людина здатна проявляти турботу і підтримку своїй близькій людині, і навіть перехожому, якого бачить уперше. Однак є п'ять знаків Зодіаку, у яки...
Дружина Комарова перехворіла на коронавірус і розповіла, як перенесла хворобу
Дружина Дмитра Комарова отримала чергову корону, ось тільки не розкішну прикрасу на голову, а вірусну інфекцію. Колишня королева краси Олександра Куче...
Пільговий проїзд: стало відомо, скільки поїздок будуть оплачувати українцям
В Україні хочуть монетизувати пільговий проїзд. Тобто, за проїзд пільговиків не будуть оптом розплачуватися з перевізниками з бюджету, а кожен пільгов...
Стало відомо, скільки українців отримують пенсії більше 70 тис. гривень
Стало відомо, скільки громадян України отримують найвищі пенсії. Їх виявилося трохи більше 3,5 тисяч людей. Пенсійний фонд опублікував дані про одержу...