Бурі водорості для схуднення: як швидко прибрати зайвий жир на животі

Якщо вживати в їжу бурі водорості, можна поліпшити стан шкіри, контролювати рівень цукру в крові, а також отримати заповітне схуднення.

Бурі водорості для схуднення: як швидко прибрати зайвий жир на животі - today.ua

За результатами, отриманими вченими, фукоксантин, що міститься у водоростях, має потужні антиоксидантні властивості. Таким чином, вживаючи їх в їжу, цілком можна боротися зі старінням, а також запобігати віковим та хронічним захворюванням і «завоювати» бажане схуднення.

Відомо, що бурі водорості допомагають знижувати вагу. У тому числі водорості «працюють» з жиром в області живота. Саме цей шар є найнебезпечнішим типом жиру і уповільнює схуднення.

Бурі водорості для схуднення: як швидко прибрати зайвий жир на животі

Дані дослідження також свідчать: вдасться стабілізувати рівень цукру, а значить істотно зменшити ризики розвитку діабету.

Як відомо, водночас обгортання з водоростями є профілактикою від целюліту і гарантують схуднення. Можуть допомогти і ванни з морською сіллю.

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося про топ-5 простих методів скинути зайву вагу після свят. Серед них - носити з собою пляшку води та активно проводити дозвілля, а також не піддаватися спокусам і робити корисні перекуси.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua