Езотерик розповів про особливості сірої породи котів

Сірий колір у багатьох людей міцно асоціюється з таємницями та загадками. Кажуть, кіт «димчастої» масті не тільки розумніший за інших своїх родичів, але також його наділяють магічними здібностями.

Езотерик розповів про особливості сірої породи котів - today.ua

Наприклад,  «вночі всі кішки сірі», так кажуть, якщо в ситуації неможливо розібратися і знайти крайнього. Стосовно безпосередньо котів, сірий колір, на думку езотериків, наділяє свого володаря особливими магічними властивостями.

Як повідомляється, вихованці «димчастої» масті більш тонко відчувають нематеріальний світ і тісніше з ним пов'язані, тому їх здатності впливати на хід речей на порядок вище, ніж навіть у чорних. Вважається, що сірі коти допомагають господарям, охороняючи родину від потойбічних сил, а ще вони, якщо правильно їх задобрити, намявкають грошей і допоможуть в кар'єрі.

Езотерик розповів про особливості сірої породи котів

Езотерики розповіли кілька старовинних прикмет, які допоможуть зрозуміти «підказки» кота.

Однозначно до удачі в будь-якій справі - бачити сірого кота, який перейшов дорогу, ліг на поріг або треться об ногу. Якщо вдасться його погладити, то людина отримає підтримку  в той момент, коли вона йому буде найбільше потрібна.

Езотерик розповів про особливості сірої породи котів

Підібрати сірого «пушістка» на вулиці або взяти з притулку - до підвищення на посаді і загального визнання.

Бачити сірого котика в сусідньому вікні - до отримання дуже приємних звісток.

А щоб в новому будинку завжди водилися гроші, було затишно і були хороші сусіди, переїжджати радять потрібно разом з сірим котом. Щоб проблеми не торкнулися господарів, езотерики радять відразу задобрити котика.

По-перше, йому можна зробити місце для відпочинку ближче до господарів, наприклад, недалеко від ліжка або улюбленого крісла. Таким чином, зв'язок між твариною і людиною буде ставати все міцніше.

Також радять ставитися до кота як повноправного члена сім'ї. Це стосується і регулярного прибирання за ним, і годування, і святкування важливих подій в житті кота (дні народження та інші приємні дати).

В такому випадку, котик оточить турботою господарів і вбереже сім'ю від проблем - стверджують езотерики.

Нагадаємо, нещодавно езотерик назвав породу котів, яка врятує від самотності.

ДЖЕРЕЛОversiya.info