Богдан не раз ставив Зеленського в незручне становище, дозволяючи собі грубі витівки, - Корбан

Бізнесмен Геннадій Корбан розповів про деякі нюанси у спілкуванні Богдана з президентом Зеленським. На думку Корбана, колишній глава Офісу президента дозволяв собі надмірну фамільярність із гарантом, причому він робив це напоказ, при людях.

Богдан не раз ставив Зеленського в незручне становище, дозволяючи собі грубі витівки, - Корбан - today.ua

Бізнесмен Геннадій Корбан вже давно обертається в політичних і навколополітичних колах. Він добре знає таємниці багатьох українських політиків і бізнесменів і може чимало розповісти про те, що невідомо широкому загалу. Зокрема, розповів він дещо і про колишнього главу ОП Андрія Богдана, який нещодавно голосно реанімував себе в українській політиці резонансним інтерв'ю з Дмитром Гордоном. Він, зокрема, розповів, як познайомив у 2010 Богдана з Андрієм Клюєвим, який на той час обіймав посаду першого віце-прем'єра.

"У 2010 році, коли Верховний суд розглядав позов Юлії Тимошенко про скасування результатів виборів після перемоги Януковича, я відрекомендував Богдана як хорошого фахівця і запропонував Клюєву взяти його в команду", - розповідає Корбан.

Богдан тоді дуже непогано зарекомендував себе як грамотний юрист і відразу став у нагоді тодішньому прем'єру Миколі Азарову. Він став його близьким помічником і наближеним "до тіла" Миколи Яновича. Однак згодом сталося те, що сталося, і Богдан вирішив за краще абстрагуватися від старої команди.

"Взагалі-то Богдан швидко переключається на нових друзів. А старі стають нецікавими. Рік тому Богдан назвав президента своїм кращим другом, а тепер мочить його в інтерв'ю", - резюмував Корбан.

Після того, як Андрій Богдан потрапив у команду президента Зеленського, Корбан дав йому пораду відразу визначитись зі своїм "амплуа" при Зеленському. Або він обирає максимальну публічність і стає фактично віце-президентом, або залишатиметься "сірим кардиналом" при гаранті. Корбан порадив йому друге. Однак глава ОП не зміг стати ні тим, ні іншим, і фактично метався між цими двома своїми втіленнями.

Богдан не раз ставив Зеленського в незручне становище, дозволяючи собі грубі витівки, - Корбан І, звичайно, багатьох дратувала зайва фамільярність Андрія Богдана у відносинах з президентом. Якби вона виявлялася тільки в спілкуванні тет-а-тет, то було би півбіди. Однак він дозволяв собі таке спілкування при великому скупченні людей, і це коробило не тільки оточення, а й самого Зеленського, незважаючи на всю його демократичність.

Так, Геннадій Корбан згадує знаменитий приїзд Зеленського у Дніпро, коли він уклав парі з мером Борисом Філатовим. Президент зі своїм оточенням вирішив тоді пройтися по набережній. Вони зупинилися біля торгових місць, де продавали їжу.

"І ось йдуть вони через натовп людей, і в цей момент Богдан штовхає президента в бік ліктем і при всіх голосно говорить: "Вова, давай вип'ємо пива і зжеремо шашлик". А навколо багато людей, журналісти. І як таке терпіти?", - поділився своїми враженнями бізнесмен.

Нагадаємо, у своєму резонансному інтерв'ю Дмитру Гордону Богдан розповів про те, що Микола Азаров був одним із кращих прем'єр-міністрів України. Він сам не крав і не давав цього робити іншим.

В уряді розповіли, що чекає нелегальних таксистів: штрафи і повне розорення
Мінінфраструктури має намір почати системний наступ на нелегальних перевізників із тим, щоби повністю викорінити це явище і змусити всіх платити гроші...
Українські пенсіонери можуть залишитися без грошей: державі нічим платити пенсії
Уже зовсім скоро українські пенсіонери можуть залишитися без грошей. Причому, чим ближче до нового року, тим вище ймовірність такого сумного сценарію....
Податкова отримає повний доступ до банківських операцій українців: «Все як у Європі»
В Україні мають намір відкрити вільний доступ для податкової інспекції до всіх рахунків і банківських переказів українців, щоб з'ясувати, хто з громад...
Українські банки вивезли зайві долари і євро з країни: з чим пов'язаний експорт валютного кешу
Пандемія коронавіруса внесла свої корективи в життя і фінансове благополуччя українців. У поточному році громадяни країни почали масово продавати валю...
В Україні індексуватимуть аліменти: з року в рік доведеться платити більше
В Україні вступив в дію закон, згідно з яким аліменти будуть індексуватися. Таким чином, одержувач аліментів зможе з кожним роком мати більше грошей, ...