Банани виявилися небезпечні для здоров'я: в яких випадках про фрукт варто забути

Банани - дуже корисний і ситний продукт, який до того ж на українських прилавках коштує дешевше, ніж сезонні ягоди і фрукти. Вживати банани щодня не так корисно, як думають деякі. Якщо і ласувати цим фруктом, то краще за все в якості десерту, але не разом з іншими продуктами, а через якийсь час після основного прийому їжі.

Банани виявилися небезпечні для здоров'я: в яких випадках про фрукт варто забути - today.ua

Банани протипоказані людям із зайвою вагою і, відповідно, під час дієт для схуднення. Цей фрукт також згущує кров, що може спровокувати тромбози і проблеми з венами. Незважаючи на те, що в бананах багато калію, клітковини, вітаміну С і В6, ці фрукти можна їсти безконтрольно. Калій безумовно потрібен нашому організму, адже він допомагає контролювати рівень цукру в крові і підтримувати нормальний тиск. Проте надмірне захоплення бананами може привести до перенасичення калієм, а надлишок калію збільшує ризик розвитку ішемічної хвороби серця, а також провокує проблеми з нирками.

Банани більш небезпечні для чоловіків, ніж для жінок, так як можуть викликати проблеми з потенцією. А все через те, що в їх склад входять речовини, які сповільнюють кровопостачання чоловічих статевих органів. Банани виявилися небезпечні для здоров'я: в яких випадках про фрукт варто забути

Скільки бананів в день можна вживати?

Дорослим людям в день потрібно вживати 3500-4700 мг калію. Один банан містить в середньому 450 мг калію. Якщо підрахувати, то в день можна вживати до десяти бананів, і це в тому випадку, якщо у вас немає перерахованих вище протипоказань. Також не забувайте про те, що ваш раціон харчування повинен бути різноманітним, і калій міститься і в інших продуктах - квасоля, шпинат, картопля, риба, сухофрукти, тощо.

Раніше повідомлялося, що в розпал літа банани залишаються найдешевшими фруктами в Україні.

ДЖЕРЕЛОgsminfo.com.ua