Над Ані Лорак жорстоко познущалися: прихильники шоковані

Ані Лорак, яка зараз працює над кліпом на пісню "Я би летала", ось уже тиждень радує своїх шанувальників свіжими фото зі зйомок. Режисером цього кліпу, як і кількох попередніх, став Алан Бадоєв.

Над Ані Лорак жорстоко познущалися: прихильники шоковані - today.ua

Судячи з фото та опублікованих фрагментів відео, "літає" знімальна група не в середній смузі і не на березі Баренцева моря, хоча море в кадрі присутнє. Зйомки проходять десь у теплих країнах. Сама Ані Лорак і вся знімальна група одягнені по-пляжному, і в перервах між "польотами" їм не доводиться гріти руки над калорифером у будівельному вагончику. В усьому іншому – робота, судячи з кадрів, непроста і доволі затратна.

Над Ані Лорак жорстоко познущалися: прихильники шоковані

Кілька днів тому Ані Лорак постала перед своїми шанувальниками у сніжно-білому вбранні. А ось зовсім недавно в її Instagram з'явилося нове фото, де на співачці надіта чи то туніка, чи то міні-сукня із суцільної спадаючої світло-коричневої бахроми. Загалом, в кадрі це нагадує вбрання із рваної соломи, наспіх споруджене аборигеном, який уперше побачив білих матросів, що зійшли зі шлюпки. Ну, або якийсь чудернацький костюм із дитячого ранку, народжений фантазією творчої мами (так, якби мамою був Бадоєв).

"Кокосик", - прицільно зауважив хтось із фоловерів.

"Нєєєєє, сукня-страус", - вистрілив у "десятку" інший.

Своє фото співачка не підписала ніяк, залишивши шанувальникам можливість дофантазувати. Правда, Кароліна доповнила знімок хештегом - #ябылетала

І знімок співачки, і окремо, її вбрання викликали чимало відгуків - переважно, захоплених.

"Яка сукня! Кароліна! Ви Фея музики, любові і добра", "Як же любов прикрашає людину", "Лети моя пташко", "А у нас на Пхукеті сезон манго - прилітайте з діточками", "Дорога Ані, Вам цю сукню подарували представники африканської племені Тумба-Умба? Як би не було, вам дуже личить", - засипали Ані Лорак компліментами шанувальники.

Правда, знайшовся і один коментар-застереження:

"Як би не було зальоту, після довгого польоту".

На Алана Бадоєва, чи що, натякає?

https://www.instagram.com/p/B8-1qQSJU7n/

Втім, якщо вірити наполегливо  циркулюючим у Мережі чуткам, що Ані Лорак та її бойфренд Єгор Глєб уже, без зайвого галасу, одружилися, то чому б і не бути "зальоту після довгого польоту"?