Автомобілісти влаштують акцію протесту, якщо підвищать акциз на скраплений газ

Українські автомобілісти вийдуть на акцію протесту, якщо в Україні піднімуть акциз на скраплений газ, адже через це власникам авто з ГБО доведеться заправлятися помітно дорожче, ніж зараз. Про це в своєму інтерв'ю розповів Олег Ярошевич, голова громадської організації «АвтоЄвроСила».

Автомобілісти влаштують акцію протесту, якщо підвищать акциз на скраплений газ - today.ua

Ярошевич нагадав, що два роки тому активісти вже завадили Кабміну підвищити акциз на скраплений газ. Вони готові зробити це знову, якщо уряд піде назустріч деяким операторам паливного ринку.

Голова «АвтоЄвроСилы» вважає, що підвищення акцизу на газ негативно позначиться на простих українських автомобілістах, які їздять на машинах з ГБО. А у великому виграші буде олігарх Ігор Коломойський. Саме в його інтересах, вважає Ярошевич, підвищення відповідних акцизів.

Слова Олега Ярошевича про те, що автомобілісти готові протестувати проти підвищення акцизу на зріджений газ, потрібно сприймати серйозно. У 2019 році активісти «АвтоЄвроСилы» організували ряд численних акцій, вимагаючи введення доступного розмитнення. Тоді на кілька днів була паралізована робота цілого ряду пропускних пунктів.

ДЖЕРЕЛОRbc.ua