Ані Лорак до смерті налякала своїх шанувальників екстремальним номером: “До чого ці викрутаси“

Ані Лорак до смерті налякала своїх шанувальників екстремальним номером: “До чого ці викрутаси“ - today.ua

Ані Лорак, що залишилася, як і всі артисти, на час карантину без роботи, намагається підтримувати "бойовий дух" у собі та своїх фанатах, публікуючи відео своїх виступів. Адже в топку популярності потрібно повсякчас підкидати дрова, щоби полум'я горіло яскраво. Звичайно, найкращими "дровами" були б нові виступи, однак поки що про це всім доводиться лише мріяти.

Кароліна розмістила в Instagram фрагмент свого шоу Діва", з яким вона гастролювала до карантину багатьма містами РФ. Спеціально для шоу співачка підготувала складний номер – пісню "Удержи мое сердце", авторство якої, до речі, належить Максу Барських.

Номер зажадав від Кароліни не лише потужних вокальних даних (цього їй не позичати), але й неабиякої акробатичної підготовки. Адже під час пісні зірка знаходиться на плоскій поверхні, яка трохи нагадує боксерський ринг, тільки з дуже низькою огорожею. Причому ця площина постійно перебуває в русі і нахиляється під різними кутами, часом приймаючи зовсім вертикальне положення. Загалом, якби не бортики, що розташовані по периметру цієї площини, то співачка, звичайно ж, не втрималась би на ній і зісковзнула вниз.

"Удержи мое сердце". Дуже особиста, особлива історія для мене. ❤️ Любов і біль йдуть поруч. У номері задіяний величезний робот, який ми привезли з Японії спеціально для #шоуДива. ? З його допомогою вдалося створити унікальну технологію переміщення сценічної площини в 6 осях. Дякую талановитому @max_barskih за душевну, красиву пісню", - прокоментувала Ані Лорак своє відео.

Звичайно, від перегляду номера подих перехоплює. Часом вже не так вслухаєшся в те, що співає Кароліна, як переживаєш, аби вона не зірвалася з цієї висоти. Адже артистка працює без страховки.

На початку пісні, заходячи в цей рухомий квадрат, вона скидає з себе верхній одяг і залишається в одному лише боді ніжно-абрикосового кольору. Тому всі рухи її тіла не приховані ніяким одягом.

"Який складний номер! Кароліна, браво! Як завжди захоплююся твоїм артистизмом і талантом! Голос - магія ?", "Неймовірна красуня ? Заворожує одним рухом своїм ???", "Пісня - бомба, Ані Лорак - love love love ❤️❤️❤️", "Це було неймовірне шоу! Колосальна праця! Браво команді, браво Художник!", "Фантастичний номер!" "Як же ми тоді всі переживали за вас.....Неймовірний номер?", "Цей номер вразив мене в саме серце? Ви зробили переворот у світі шоу-бізнесу!", "Мурашки і страх від цього номера?", "Пісня класна, але до чого ці викрутаси.... та й одягнутися б пристойніше треба", - по-різному оцінили екстремальний номер підписники Кароліни.

https://www.instagram.com/p/CAko7WCAPCw/

Втім, переважна більшість оцінила номер захоплено. Ані Лорак дала відео цілком, разом з оваціями, в яких скупав її велетенський концертний комплекс. До речі, один з шанувальників її творчості зумів прорватися до співачки з величезним букетом троянд. Ним виявився її кум Філіп Кіркоров.

Нагадаємо, нещодавно Кіркоров відсвяткував свій день народження, і Ані Лорак була серед його нечисленних гостей. Філіп хотів вразити їх своїми уміннями, але мабуть щось пішло не так.

Укрпочта, Приватбанк и Ощадбанк будут продавать населению газ: в Нафтогазе готовят нововведение
“Нафтогаз“ планирует продавать газ через отделения “Укрпочты“, ПриватБанка и Ощадбанка. Об этом сообщила директор по взаимодействию с органами государ...
Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи
В Україні в 2021 році обіцяють тричі підвищувати пенсії. Перше підвищення заплановано з 1 січня, друге - з 1 липня і третє - з 1 грудня. Всі ці етапи ...
Долар раптово подешевшав після тривалого подорожчання: скільки коштує валюта наприкінці тижня
У четвер, 24 вересня, долар вперше за останні півроку впав у ціні. Американська валюта подешевшала на 3 копійки, і на сьогоднішній день долар коштує 2...
“По п'ять тисяч на пенсії“: українців зобов'яжуть погасити борги ПФУ зі своїх зарплат
Дефіцит Пенсійного фонду в 2021 році досягне 203,8 млрд грн. Щоб погасити заборгованість і не залишитися в один прекрасний момент без пенсії, українці...
В Україні будуть продавати житло за доступними цінами: Кабмін вирішив допомогти українцям
Кабінет міністрів України вирішив зробити українцям приємний сюрприз. Уряд має намір скасувати сплату пенсійного збору при купівлі квартири. Завдяки ц...