Ангела Меркель потрапила в чорний список берлінської пивної: чим канцлер накликала на себе гнів популярного пабу

Ангела Меркель, у компанії ще кількох німецьких політиків, потрапила в чорний список знаменитої берлінської пивної Ständige Vertretung. Про це з'явився запис в Facebook-акаунті пивної.

Ангела Меркель потрапила в чорний список берлінської пивної: чим канцлер накликала на себе гнів популярного пабу - today.ua

Як з'ясувалося, політики на чолі з канцлером "удостоїлися" цього списку зовсім не через якісь ініційовані ними закони або через борги перед закладом. Таким чином виконавчий директор пивної Йорн Петер Брінкманн відреагував на введення локдауну в країні, який поставив заклади на кшталт того, яким він керує, на грань виживання. Адже із завтрашнього дня, 2 листопада, всі питні заклади країни припиняють роботу.

Ангела Меркель потрапила в чорний список берлінської пивної: чим канцлер накликала на себе гнів популярного пабу Звичайно, коронавірус - загроза більш ніж реальна. Це розуміють і власники пивних. Однак Брінкманн і його партнери вважають, що уряд повинен був вжити заходів до запобігання повторного локдауну. За час, що минув після весняного карантину, це можна і потрібно було зробити. Але уряд не виконав своїх функцій і відпустив процес на самоплив, вважає директор.

"Уряд ФРН не добився того, щоб використовувати час, починаючи з квітня, щоб підготувати населення та економіку до другої хвилі взимку", - говорить Брінкманн.

Все це призвело до того, що зараз медустанови працюють з максимальним навантаженням, і в лікарнях не вистачає медпрацівників, щоб надавати допомогу всім, хто її потребує. При цьому неможливо простежити ланцюжок заражень, щоб його перерубати.

І уряд знайшов найпростіший спосіб, як зупинити поширення інфекції - знову закрити громадські заклади. Хоча навряд чи його можна назвати дієвим, вважає директор пивної. У закладах на зразок того, який він очолює, рівень інфікування становить менше 3%. (Звідки у нього така статистика, якщо нічого, за його словами простежити неможливо, директор замовчує, - авт.)

При цьому в публікації також зазначається, що в гастрономічній галузі Німеччини працює близько двох з половиною мільйонів людей. І всі вони відразу стануть безробітними.

Нагадаємо, у Великобританії Борис Джонсон також оголосив локдаун через коронавірус, але тільки з 5 листопада. І можливо, саме зараз господар якого-небудь британського шинку вносить Джонсона в чорний список або вже замовляє для магічних ритуалів ляльку вуду в образі британського прем'єра.

ДЖЕРЕЛОreplyua