Ядерні бомбардувальники США в небі над Україною: реакція російських військових

Автор: Марченко Любов

Політ трьох бомбардувальників, що належать ВПС США, в небі над Україною і безпосередній близькості від кордонів анексованого Криму викликав бурхливу реакцію в РФ.

Ядерні бомбардувальники США в небі над Україною: реакція російських військових - today.ua

Політ американських бомбардувальників B-52 Stratofortress в супроводі трьох українських винищувачів відбувся вчора, 4 вересня. У Пентагоні повідомили, що цей політ не виник спонтанно, а був давно запланований в рамках спільних навчань по інтеграції з українськими винищувачами в повітряному просторі України.

Ядерні бомбардувальники США в небі над Україною: реакція російських військових За повідомленням Пентагону льотчики відпрацювали стратегію стримування Росії для забезпечення колективної безпеки союзників по НАТО і їхніх партнерів.

У польоті взяли участь літаки США, які тимчасово передислоковані на військову базу у Великобританії. Літаки B-52 Stratofortress - це наддалекі стратегічні бомбардувальники-ракетоносці. Вони можуть нести ядерний заряд.

Популярні зараз

Держава призначила літнім українцям 900 гривень щомісячної доплати до пенсії

Обурені діями уряду словаки зібрали гроші на снаряди для ЗСУ

Робота половини українських банків може зупинитися: у НБУ назвали причину

У Білому домі повідомили, коли розпочнеться постачання зброї в Україну

Спочатку літаки пролетіли над Рівненською, Волинською і Житомирською областями, а також над Києвом. Потім вони розвернулися в бік Херсонщини і покружляли поблизу кордонів Кримського півострова.

Ядерні бомбардувальники США в небі над Україною: реакція російських військових Росія відреагувала на такий небезпечний проліт поблизу "її" кордонів миттєво. На перехоплення небезпечним прибульцям Російська Федерація підняла відразу вісім своїх винищувачів. Крім того, в готовність була приведена система ППО Південного військового округу.

Американські літаки-розвідники відреагували на ППО і почерпнули для себе важливі відомості щодо розташування об'єктів ППО можливого противника.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тим часом, Дональд Трамп періодично лякає партнерів по НАТО виходом з Північноатлантичного Альянсу . Він заявляє, що США вкладають у блок величезні гроші, тоді як внесок союзників набагато скромніший. Тому перед президентськими виборами в США, які мають відбутися 3 листопада, Трамп може пообіцяти своїм виборцям вийти з НАТО і зберегти їхні гроші. Однак це аж ніяк не означає, що США дійсно вийдуть з Альянсу. Адже всім відомо: обіцяти - не означає одружитися.

Отже, в небі над Україною США і Росія в черговий раз "пограли мускулами". До речі, найкоротша відстань між ними становить лише 3760 метрів. Якраз на такій відстані в Беринговій протоці знаходяться російський острів Ратманова та американський Крузенштерна. Чому б їм не повправлятися у своїх військових іграх там?