9 предметів, які повинні лежати в «бардачку» автомобіля

9 предметів, які повинні лежати в «бардачку» автомобіля  - today.ua

Якщо відкрити «бардачок» практично будь-якого автомобіля, то там можна знайти самі різні предмети. Але розміри цього «ящика» не дозволяють в ньому зберігати непотрібні речі. Сьогодні ми розповімо, які предмети повинні лежати в кожному «бардачку».

Флешки і кабель

В сучасному світі не можна обійтися без флешок. Вони знадобляться і автомобілістам. В «бардачку» флешка займе мало місця. І не забудьте про кабель.

Ліхтарик

Невеликий ліхтарик може дуже придатися під час нічної поїздки. З його допомогою, наприклад, буде просто знайти в темряві якийсь предмет, якщо він раптом впаде.

Ізолента

За допомогою ізоляційної стрічки винахідливий водій може вирішити найрізноманітніші проблеми. Це універсальний засіб, який обов'язково раніше чи пізніше стане в нагоді в дорозі. До того ж ізолента займе мало місця в «бардачку».

Мультитул

9 предметів, які повинні лежати в «бардачку» автомобіля

Мультитул – універсальний інструмент. Він допоможе щось розрізати, відкрутити, витягнути. А місця він займає дуже мало.

Одноразовий посуд

Досвідчені водії знають, що в дорозі може знадобитися одноразовий посуд. Бувають випадки, коли, якщо зголоднієш, потрібна тарілочка і вилочка.

Ручка і блокнот

9 предметів, які повинні лежати в «бардачку» автомобіля

Зараз люди пишуть все рідше і рідше. Тим не менш, в «бардачку» радимо мати звичайну кулькову ручку і блокнот. Ситуації в дорозі бувають різні.

Серветки, в тому числі антибактеріальні

Звичайні вологі або сухі серветки значно спростять життя будь-якого водія. Пасажирам вони теж можуть стати в нагоді. У світлі пандемії коронавіруса в «бардачку» повинні лежати й антибактеріальні серветки.

Чиста ганчірка

Чиста ганчірка вам знадобиться для того, щоб протерти, наприклад, екран сенсорного дисплея, адже вони є у всіх сучасних автомобілів. Чиста ганчірка може стати в нагоді тим, хто носить окуляри (щоб протерти окуляри).

Автомобільний зарядний пристрій для телефону

9 предметів, які повинні лежати в «бардачку» автомобіля

Дуже неприємно, коли під час поїздки в автомобілі розряджається твій телефон. Це викликає ряд незручностей. Тому в «бардачку» має бути автомобільний зарядний пристрій для мобільного телефону.

ПриватБанк знизив кредитні ставки: нові авто стали доступнішими
ПриватБанк зробив кредити на авто для своїх клієнтів більш доступними. З 22 вересня фінустанова знизила процентну ставку на покупку нового автомобіля ...
Укрпочта, Приватбанк и Ощадбанк будут продавать населению газ: в Нафтогазе готовят нововведение
“Нафтогаз“ планирует продавать газ через отделения “Укрпочты“, ПриватБанка и Ощадбанка. Об этом сообщила директор по взаимодействию с органами государ...
Деякі українці можуть втратити до половини своєї пенсії: ПФУ розповів, хто ці невдахи
В Україні в 2021 році обіцяють тричі підвищувати пенсії. Перше підвищення заплановано з 1 січня, друге - з 1 липня і третє - з 1 грудня. Всі ці етапи ...
Долар раптово подешевшав після тривалого подорожчання: скільки коштує валюта наприкінці тижня
У четвер, 24 вересня, долар вперше за останні півроку впав у ціні. Американська валюта подешевшала на 3 копійки, і на сьогоднішній день долар коштує 2...
“По п'ять тисяч на пенсії“: українців зобов'яжуть погасити борги ПФУ зі своїх зарплат
Дефіцит Пенсійного фонду в 2021 році досягне 203,8 млрд грн. Щоб погасити заборгованість і не залишитися в один прекрасний момент без пенсії, українці...