ТОП-7 причин, чому автомобіль споживає занадто багато палива

ТОП-7 причин, чому автомобіль споживає занадто багато палива - today.ua
Loading...

Деякі автомобілісти скаржаться, що їх автомобілі споживають набагато більше палива, ніж заявлено в паспортних значеннях. Це не означає, що автовиробники намагаються обдурити. Існують об’єктивні причини, чому машина розоряє на паливі.

1. Електроніка та витратні матеріали

Якщо в автомобілі забиті свічки запалювання, то витрата палива може збільшитися приблизно на 20% порівняно з паспортними значеннями. При проблемах з датчиками витрати повітря споживання палива взагалі може збільшитися на 100%.

2. Тиск в шинах і розвал-сходження

Приспущені покришки – велика дірка у вашому гаманці. Коли тиск у шинах менше, ніж належить, збільшується опір коченню, що призводить до перевитрати палива.

Витрата палива може значно збільшитися, якщо колеса автомобіля розташовані під неправильним кутом. У цьому випадку двигуну потрібно більше енергії, щоб утримувати швидкість.

3. Масло

Негативно на споживання палива автомобілем може вплинути занадто густе масло в агрегатах трансмісії. Потрібно регулярно перевіряти стан масла.

4. Погіршення аеродинаміки

Не дивуйтеся, що ваш автомобіль споживає більше палива, ніж заявлено в паспортних значеннях, якщо ви часто возите на даху вантаж чи любите під час поїздки відкривати вікна. У цих випадках погіршується аеродинаміка, що призводить до надмірного витраті палива.

5. Перевантаження

Автомобіль буде у збільшених дозах витрачати паливо, якщо його перевантажувати. Тому уважно перевірте свою "ластівку" і приберіть з багажника все зайве.

6. Температура двигуна

Споживання палива залежить і від температури двигуна. Якщо вона занадто маленька або занадто висока, то силовому агрегату потрібно більше палива. Оптимальна температура – 90-100 градусів Цельсія.

7. Манера водіння

Витрата палива сильно збільшується при агресивній манері водіння. Різкі старти від світлофора, обгони в режимі "газ в підлогу" можуть на 50% збільшити споживання палива.

Корольова, не соромлячись, показала все, що є у дорослого сина: “Усе від тата взяв”
Наташа Корольова привітала свого сина Архипа з повноліттям. Вчора єдиному нащадку Наташі Корольової та Сергія Глушка (Тарзана) виповнилося 18 років. Хлопчик народився у 2002 році....
Секрети макіяжу для дівчат: як правильно підібрати помаду під колір волосся
Кожна жінка прагне виглядати красиво і стильно. Але, на жаль, не у кожної є можливість звернутися за порадою до грамотного фахівця, який допоможе підібрати ідеальний...
Ідеальні пари по групі крові: кому вдасться створити міцну і люблячу сім’ю
На думку фахівців-біоенергетиків, група крові важлива не тільки у розробці дієти для нормалізації здоров’я і функціонування організму. Виявляється, навіть приймати рішення щодо вступу у шлюб,...
Вдівець Жанни Фріске Шепелєв залишився без роботи з маленьким сином на руках
Жанна Фріске, яка померла близько п’яти років тому, не бажала своєму маленькому синові Платону сирітської долі. Однак її страшна хвороба виявилася невблаганною, і дитина росте...
Медовик нашвидкуруч: простий рецепт смачного десерту
Медовик – один з найпопулярніших в Україні десертів. Його спокійно можна купити майже в будь-якому магазині, але близьких, звичайно, завжди приємніше порадувати тортом, який ви...