ТОП-7 причин, чому автомобіль споживає занадто багато палива

ТОП-7 причин, чому автомобіль споживає занадто багато палива - today.ua

Деякі автомобілісти скаржаться, що їх автомобілі споживають набагато більше палива, ніж заявлено в паспортних значеннях. Це не означає, що автовиробники намагаються обдурити. Існують об'єктивні причини, чому машина розоряє на паливі.

1. Електроніка та витратні матеріали

Якщо в автомобілі забиті свічки запалювання, то витрата палива може збільшитися приблизно на 20% порівняно з паспортними значеннями. При проблемах з датчиками витрати повітря споживання палива взагалі може збільшитися на 100%.

2. Тиск в шинах і розвал-сходження

Приспущені покришки – велика дірка у вашому гаманці. Коли тиск у шинах менше, ніж належить, збільшується опір коченню, що призводить до перевитрати палива.

ТОП-7 причин, чому автомобіль споживає занадто багато палива

Витрата палива може значно збільшитися, якщо колеса автомобіля розташовані під неправильним кутом. У цьому випадку двигуну потрібно більше енергії, щоб утримувати швидкість.

3. Масло

Негативно на споживання палива автомобілем може вплинути занадто густе масло в агрегатах трансмісії. Потрібно регулярно перевіряти стан масла.

4. Погіршення аеродинаміки

Не дивуйтеся, що ваш автомобіль споживає більше палива, ніж заявлено в паспортних значеннях, якщо ви часто возите на даху вантаж чи любите під час поїздки відкривати вікна. У цих випадках погіршується аеродинаміка, що призводить до надмірного витраті палива.

5. Перевантаження

ТОП-7 причин, чому автомобіль споживає занадто багато палива

Автомобіль буде у збільшених дозах витрачати паливо, якщо його перевантажувати. Тому уважно перевірте свою «ластівку» і приберіть з багажника все зайве.

6. Температура двигуна

Споживання палива залежить і від температури двигуна. Якщо вона занадто маленька або занадто висока, то силовому агрегату потрібно більше палива. Оптимальна температура – 90-100 градусів Цельсія.

7. Манера водіння

Витрата палива сильно збільшується при агресивній манері водіння. Різкі старти від світлофора, обгони в режимі «газ в підлогу» можуть на 50% збільшити споживання палива.

Що чекає курс гривні в найближчі місяці: в НБУ озвучили несподіваний прогноз
У Нацбанку розповіли, чого чекати українцям на валютному ринку до кінця поточного року і як зміниться курс гривні. Несподіваний прогноз озвучив глава ...
З жовтня українців чекають захмарні тарифи: виросте ціна майже на все
Влада, таки, вирішила “добити“ українців тарифами. Так, нещодавно стало відомо, що компанія “Нафтогаз“ влетіла на велику суму збитку і тепер намагаєть...
Купівля квартири в Україні тепер стане дешевшою: Кабмін скасував пенсійний збір при першій покупці житла
В Україні тепер можна буде придбати житло дешевше, ніж це було досі. Кабмін скасував пенсійний збір при першій покупці житла. Про це повідомив у своєм...
ПриватБанк знизив кредитні ставки: нові авто стали доступнішими
ПриватБанк зробив кредити на авто для своїх клієнтів більш доступними. З 22 вересня фінустанова знизила процентну ставку на покупку нового автомобіля ...
Укрпочта, Приватбанк и Ощадбанк будут продавать населению газ: в Нафтогазе готовят нововведение
“Нафтогаз“ планирует продавать газ через отделения “Укрпочты“, ПриватБанка и Ощадбанка. Об этом сообщила директор по взаимодействию с органами государ...