5 вигаданих небезпек автомобіля, що лякають водіїв

Серед автомобілістів досі ходить багато різноманітних міфів, в яких автомобіль постає мало не «осередком вселенського зла». І знаходяться люди, які в них вірять! Сьогодні ми викриємо п'ять вигаданих небезпек від автомобіля.

5 вигаданих небезпек автомобіля, що лякають водіїв - today.ua

Акумулятор може вдарити струмом

Деякі водії впевнені, що якщо випадково доторкнутися рукою до батареї, то можна отримати сильний удар струмом. Насправді величина струму визначається реальним опором ділянки, до якого прикладена напруга, а не етикеткою на акумуляторі. Тому не бійтеся, якщо випадково доторкнетеся до батареї. Струм через вас не піде.

Жахливі електрохвилі мобільного телефону

Мобільні телефони та смартфони з'явилися багато років тому, але дехто з водіїв досі впевнений, що якщо говорити по них на АЗС під час заливання палива в бак, то автомобіль може загорітися. При цьому посилаються на електрохвилі, які, нібито, провокують появу іскор.

Забудьте про цю страшилку. В ній немає ні частки правди. Щоб зрозуміти це, подивіться, хоча б, як базікають по телефону співробітники АЗС. Їм чомусь не страшно...

Отруйна склоомиваюча рідина

5 вигаданих небезпек автомобіля, що лякають водіїв

Досить часто чути від водіїв, що склоомиваюча рідина містить речовини, які дуже шкодять здоров'ю людини. Звичайно, вона не є отрутою. Але пахне, слід визнати, погано. І чим рідина ефективніша, тим гірше вона пахне (з-за підвищеного вмісту ізопропілового спирту).

АКБ може вибухнути, якщо заряджати її у будинку

Ви здивуєтеся, як багато водіїв вірить в те, що в домашніх умовах не можна заряджати АКБ, так як із-за утворення гримучого газу може статися вибух. Звучить на першій погляд правдоподібно. Насправді, для того, щоб вибухнув водень, який виділився при зарядці батареї, він повинен скласти приблизно 4% від об'єму повітря в приміщенні. Тому ризику вибуху практично немає. Якщо хочете підстрахуватися – просто провітрюйте приміщення.

Бійтеся пластикових каністр

Існує міф, що якщо зберігати бензин в пластиковій каністрі, то може статися вибух. Нібито пластмаса електризується і від неї сиплються іскри. Насправді пластмасові каністри, якими користуються автомобілісти, якраз і призначені для зберігання нафтопродуктів. Зберігати бензин у них можна без всяких побоювань.

ДЖЕРЕЛОZr.ru