П'ять прихованих отворів в кузові автомобіля, за якими потрібно стежити, щоб не було корозії

В кузові будь-якого автомобіля є приховані порожнини, в яких може накопичуватися вода. Щоб цього не відбувалося, передбачені дренажні отвори. На жаль, про них мало хто з водіїв знає. Сьогодні ми заповнимо цю прогалину...

П'ять прихованих отворів в кузові автомобіля, за якими потрібно стежити, щоб не було корозії - today.ua

Днище

У передній частині днища автомобіля є відкритий отвір. Він якраз і існує для видалення вологи з системи конденсації. Не плутайте технологічні отвори в днищі, закриті гумовими заглушками, з дренажною системою.

Багажник

У багажнику зазвичай роблять два отвори для відведення води. Не можна допустити, щоб вони засмітилися. І, звичайно ж, не можна їх самому закупорювати. Регулярно перевіряйте дренажні отвори в багажнику і якщо потрібно, то чистіть їх. Це не так вже й важко.

Двері

У нижньої кромки кожної двері під гумкою є два дренажних отвори. Вони, як правило, забиваються брудом швидше за інших. У результаті з-за накопиченої води виникнуть проблеми з електричними склопідйомниками і почнеться корозія металу. Щоб прочистити їх, потрібно відвести край гумового ущільнювача.

П'ять прихованих отворів в кузові автомобіля, за якими потрібно стежити, щоб не було корозії

Лючок бензобака

Багато автомобілістів скаржаться на корозію в отворі і на кришці люка бензобака. Щоб цього не сталося, потрібно регулярно перевіряти стан зливного отвору поруч з горловиною. Саме він відводить воду і залишки палива з цього закутка і перешкоджає попаданню вологи в бак.

Моторний відсік

Біля основи лобового скла під вентиляційною сіткою автомобіля розташовуються зливні канали. Якщо вони заб'ються, то корозії не уникнути. Можуть виникнути проблеми і з кондиціонуванням повітря в салоні.

Як бачите, знайти приховані отвори в кузові автомобіля, призначені для виведення води, не так вже й важко. Для того, щоб не було корозії, їх потрібно перевіряти кілька разів на рік.

ДЖЕРЕЛОAvtovzglyad.ru