Зірки в політиці пишаються, коли їх називають «клоунами»: несподівані одкровення Притули

Український шоумен Сергій Притула намір поборотися за пост мера Києва. При цьому, його абсолютно не ображає той факт, що в Україні останнім часом все частіше зірок, які прийшли або мають намір прийти в політику, обзивають «клоунами». Чому?

Зірки в політиці пишаються, коли їх називають «клоунами»: несподівані одкровення Притули - today.ua

Яскравий представник сфери шоу-бізнесу в Україні дав інтерв'ю для проекту «Ходять чутки» на YouTube-каналі. Сергій Притула, який незабаром, можливо, займе крісло столичного градоначальника, зізнався, що не ображається на прізвисько «клоун».

За словами шоумена, для будь-якого артиста почути в свою сторону таке порівняння, є ознакою його професіоналізму, оскільки професія клоуна дуже складна і вимагає дуже серйозної роботи над собою. Для зірок це «великий комплімент», стверджує Сергій Притула. Зірки в політиці пишаються, коли їх називають «клоунами»: несподівані одкровення Притули «Люди, коли це пишуть, не здогадуються - таким чином вони роблять їм великий комплімент. Якщо ви хочете образити людину з шоу-бізнесу, який йде в політику - Не кличте його клоуном. Адже клоун - це дуже важка робота. Це велике мистецтво розсмішити людей. Майстри циркового мистецтва працюють без слів, роблять титанічне справа - смішать самих маленьких. А коли смішно маленьким, то вже смішно і старшим. Тому клоун - це комплімент», - сказав шоумен в ході інтерв'ю.

До слова, Сергій Притула 11 серпня 2020 року публічно заявив, що буде балотуватися на пост мера Києва, а також розповів про причини, які спонукали його до прийняття такого відповідального рішення.

Свою передвиборчу кампанію Сергій Притула почав з дуже непопулярного гасла: шоумен заявив, що в Києві необхідно підвищувати тарифи.