Зірка «Квартал 95» нардеп Юзик спійманий в Раді за поїданням шоколадних батончиків

Автор: Шевченко Лилия

Екс-резидент «Кварталу 95», а нині народний депутат від партії «Слуга народу» Юрій Корявченков, відомий як Юзик, невдало перекусив у Верховній Раді. Артиста сфотографували якраз в той момент, коли він з апетитом ласував шоколадним батончиком, виробництва кондитерської фабрики «Рошен».

Зірка «Квартал 95» нардеп Юзик спійманий в Раді за поїданням шоколадних батончиків - today.ua

Все б нічого, якби Юзик обідав шоколадними ласощами під час перерви. Камери зловили Юрія Корявченкова в робочий час, коли Верховна Рада розглядала законопроект про азартні ігри. Це було в четвер, 2 липня 2020 р.

Зірка «Квартал 95» нардеп Юзик спійманий в Раді за поїданням шоколадних батончиківЦікаве фото вже встигли обговорити користувачі Мережі, які помітили, що всіма улюблений Юзик обожнює батончики з карамельною начинкою в помаранчевій обгортці. І зовсім не важливо, що виробляє цукерки політичний опонент «Слуг народу», п'ятий президент України Порошенко Петро Олексійович. Смачно їсти не заборониш, як кажуть.

І це незважаючи на те, що робота у Верховній Раді приносить нардепам непоганий дохід. Так, згідно з вказаними даними в декларації Юрія Корявченкова, за 2019-ий рік він заробив «Квартал 95» 79 тисяч гривень, а на посаді нардепа 152 тисячі 634 гривні, які були йому виплачені в якості заробітної плати народного депутата. Юзик також встиг поповнити свій сімейний бюджет 25,4 тисячами гривень, коли брав участь у навчанні від партії «Слуга народу». Ще 369,85 тисяч гривень екс-артистові принесла підприємницька діяльність, ТОВ «Снек продакшн» виявилася дуже перспективною фірмою.

Популярні зараз

В Україні поліцейські почали примусово доставляти водіїв до ТЦК

У Міноборони повідомили, хто з чоловіків першочергово отримає повістки до ТЦК

Військовозобов'язаних чоловіків з 17 липня штрафуватимуть за помилки ТЦК: роз'яснення юриста

Renault Duster в Україні не зміг конкурувати з Honda X-NV

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зірка «Квартал 95» нардеп Юзик спійманий в Раді за поїданням шоколадних батончиківЦікаво, що в той час, поки Юрій Корявченков їв солодощі від "Рошен", його колега, ще один нардеп від фракції «Слуга народу» Орест Саламаха замість розгляду та обговорення законопроекту про гральний бізнес в Україні і зовсім вирішив відпочити. Народний обранець облаштувався за колоною і заснув. Проспав він, як стверджують очевидці, не менше години.

Нагадаємо, раніше скандальний нардеп від «Слуги народу» заявила, що треба позбавити виплат сім'ї людей, загиблих на Донбасі. Чим не догодили нещасні родичі Галині Третьяковій, яка вже назвала одного разу маленьких українців «дітьми другого сорту»?