Жертвами вибуху в житловому будинку на Позняках видали неіснуючі квартири

Президент України Володимир Зеленський оголосив про надання нових квартир мешканцям будинку, на Позняках, де стався вибух і загинули люди. Однак, як виявилося, у вручених жертвам нещастя сертифікатах на житло значиться лише підпис забудовника і технічний номер.

Жертвами вибуху в житловому будинку на Позняках видали неіснуючі квартири - today.ua

Багато хто з потерпілих навіть не знають, на якому поверсі знаходиться обіцяна квартира, і з якої кількості кімнат вона буде складатися. Одна з родин отримала від президента сертифікат нібито на трикімнатну квартиру, але у відділі продажів запевняють, що житло їм нададуть двокімнатне. Люди, що пережили важку втрату, знаходяться в розгубленості і не знають, що їм робити.

Жертвами вибуху в житловому будинку на Позняках видали неіснуючі квартири12 квартир, подарованих Володимиром Зеленським виявилися житлом лише на папері. Ніяких документів людям не видали, та й самі квартири знаходяться в будинку по вулиці Метрологічній, 42, який поки ще тільки будується. Коли буде завершено будівництво, на даний момент не відомо.

Нагадаємо, що вибух побутового газу, що спричинив за собою руйнування і жертви, стався в одній з квартир багатоповерхового будинку на Позняках – житловий масив Києва. Трагедія сталася 21 червня, загинуло 5 осіб.

Подробиці трагічних подій просто жахають. В одній з родин в живих залишилась тільки дитина, дивом уціліла у ванній кімнаті. Що ж відбулося в той фатальний червневий день в українській столиці?