Дружина Бориса Джонсона одягла на весілля сукню у білизняному стилі та заплатила всього тисячу гривень

Борис Джонсон, який сам дивував світ, катаючись на роботу на велосипеді, до економії привчив і свою сім'ю. Молода дружина колишнього прем'єр-міністра Великобританії на обидві весільні церемонії одягала сукню напрокат. Що за перше, що за друге вбрання, Керрі Сімондс віддала не більше 1,5 тисячі гривень.

Дружина Бориса Джонсона одягла на весілля сукню у білизняному стилі та заплатила всього тисячу гривень - today.ua

Друге весілля знаменитої пари відбулося у заміському будинку друга Джонсона в Котсуолдсі 30 липня. Перша церемонія була скромнішою, тому що пройшла в період карантинних обмежень, пов'язаних з коронавірусом. І якщо на вінчання до церкви було запрошено не більше 30 осіб, то на пишній вечірці у наметі в особняку Дейлсфорд-Хаус побували вже понад 200 запрошених.

34-річна обраниця Бориса Джонсона, яка раніше працювала в Консервативній партії, позиціонує себе як кліматичну активістку та борця за захист екології. А тому не дивно, що замість покупки нової сукні Керрі Сімондс, нині Джонсон, обрала вживану сукню.

Дружина Бориса Джонсона одягла на весілля сукню у білизняному стилі та заплатила всього тисячу гривень Сукня Керрі для другого весілля

Через спеціальний онлайн-магазин дружина британського політика взяла напрокат розкішне вбрання від дизайнера Савани Міллер, за яке заплатила всього 25 фунтів стерлінгів (1,1 тисячі гривень). Елегантна сукня кольору слонової кістки з американською проймою і вирізом у зоні декольте напевно чудово сіла на струнку фігуру Керрі.

Дружина Бориса Джонсона одягла на весілля сукню у білизняному стилі та заплатила всього тисячу гривень Сукня Керрі для першого весілля

Фотографії з церемонії поки що не потрапили до Мережі, але шанувальники прагнуть побачити дружину Джонсона у другій весільній сукні.

Нагадаємо, ІноЗМІ показали, де житиме Борис Джонсон після звільнення з посади прем'єр-міністра - фото розкішного заміського будинку політика.