Жовто-блакитні туфлі перших леді: Олена Зеленська зізналася, чи навмисно із Джилл Байден обрала таке взуття

Щаслива випадковість чи домовленість? Олена Зеленська зізналася, чи навмисно вони з першою леді США Джилл Байден обрали туфлі у кольори українського прапора.

Жовто-блакитні туфлі перших леді: Олена Зеленська зізналася, чи навмисно із Джилл Байден обрала таке взуття - today.ua

Днями перша леді України прилетіла з офіційним візитом до США. Як наголосила Олена Володимирівна, вона отримала особисте запрошення дружини американського президента. 19 липня Олена Зеленська прибула до Білого дому, де на неї вже чекали Джо та Джилл Байден. Жінки лідерів двох країн зачарували публіку своїм зовнішнім виглядом, а вся увага була прикута до їхніх туфель.

Дружина Володимира Зеленського під кремовий із жовтим відливом спідничний костюм одягла замшеві туфлі блакитного кольору. А ось дружина Джо Байдена обрала під сукню з квітковим принтом такі самі туфлі на підборах тільки жовтого кольору. Тим самим перші леді відтворили кольори українського прапора. І всіх відразу зацікавило, чи зробили вони це навмисно, чи ні.

Жовто-блакитні туфлі перших леді: Олена Зеленська зізналася, чи навмисно із Джилл Байден обрала таке взуття В інтерв'ю програмі "Вікна-новини" Олена Зеленська зізналася, що це був щасливий випадок.

"Ми з нею (Джилл Байден – примітка Редактора) були також приємно здивовані. Це для нас обох був приємний сюрприз. Протоколи не можуть про це домовлятися. Це поза протоколом домовлятися про вбрання. Мені здається, вона знала, що, якщо вдягне щось у кольори нашого прапора, мені буде приємно, а я, як представниця України, хотіла надіти українські кольори", - наголосила перша леді.

Жовто-блакитні туфлі перших леді: Олена Зеленська зізналася, чи навмисно із Джилл Байден обрала таке взуття Нагадаємо, Олена Зеленська зачарувала зовнішнім виглядом у блузі з краваткою та класичним приталеним піджаком. Перша леді України оголосила про запуск нового аудіогіду в Європі.