Зеленський після виборів звільнить п'ятьох губернаторів: в яких областях змінять голів ОДА

Після не самих вдалих для партії «Слуга народу» місцевих виборів Україні стало відомо, що голови п'яти областей країни будуть відсторонені від займаної посади. В Офісі президента розповіли, які області змінять губернатора вже зовсім скоро.

Зеленський після виборів звільнить п'ятьох губернаторів: в яких областях змінять голів ОДА - today.ua

Як повідомляють в Офісі президента, Володимир Зеленський прийняв рішення звільнити керівників ряду обласних державних адміністрацій. З новими кандидатами на пост глави п'яти ОДА вже почали проводити співбесіди. Так, претендентом на звільнення став Олексій Кучер, який обіймаючи посаду губернатора Харківської області балотувався на пост мера Харкова, маючи намір обійти довгий час беззмінного Геннадія Кернеса.Зеленський після виборів звільнить п'ятьох губернаторів: в яких областях змінять голів ОДА Також будуть звільнені Максим Куций - губернатор Одеської області, Олександр Стадник - Миколаївської обл., Юрій Гусєв - голова Херсонської ОДА та Олександр Бондаренко - губернатор Дніпропетровської області.

В адміністрації президента про звільнення цих людей вже прийнято остаточне рішення. Відзначимо, що експерти прогнозували ще до дня виборів, що якщо народ проголосує не на користь представників «Слуг народу», то настають масові звільнення голів ОДА по всій країні.

Нагадаємо, раніше екс-глава українського Міністерства закордонних справ Павло Клімкін заявив, що на Заході «друзі України» назвали минулі місцеві вибори в країні «бардаком». На думку Клімкіна, нашій країні ще довго західні партнери будуть пригадувати те, що відбулося 25 жовтня 2020 р голосування.