Зеленська не хворіла COVID-19: чому насправді пропала з виду перша леді

Поки вся Україна щиро співчуває дружині президента, сама Олена Зеленська жива здорова, в лікарні не лежала і нічим не хворіла, тим більше, коронавірусом. Що відбувається в родині Володимира Зеленського?

Зеленська не хворіла COVID-19: чому насправді пропала з виду перша леді - today.ua

Як відомо, інформація про позитивний результат аналізу Олени Зеленської на коронавірус з'явилася 12 червня 2020 р. Тоді ж перша леді була ізольована від чоловіка і дітей, а пізніше було заявлено, що у дружини Зеленського розвинулася негоспітальна двобічна пневмонія на тлі зараження небезпечною уханьською інфекцією. У прес-службі офісу президента розповіли, що стан Олени Зеленської стабільний, вона буде проходити лікування в стаціонарі однієї з київських лікарень.

Дану інформацію спростовує популярний український волонтер і блогер Тім Златкін, який вважає, що Олена Зеленська весь цей час була абсолютно здорова і ніякого зараження COVID-19 у неї не було.

Зеленська не хворіла COVID-19: чому насправді пропала з виду перша ледіЗлаткін повідомив у своєму Facebook, що першої леді України в списках пацієнтів київських лікарень, які мають право лікувати людей з підтвердженим діагнозом коронавірусної хвороби, немає. Навіть у списках Феофанії, уточнив блогер і додав, що про перебування Олени Зеленської в Олександрівській лікарні повідомляють тільки офіційні публікації Юлії Мендель, проте в списках пацієнтів ім'я дружини президента відсутнє.

На даний момент про місцезнаходження першої леді нічого не відомо, на публіці вона не з'являється. Хоча ще 3 липня 2020 р у прес-службі Офісу президента повідомили, що Олена Зеленська повністю здорова і виписана з лікарні.