Зелень, яйця та молочка: названо п'ять продуктів, які не можна зберігати у морозилці

Всі ми знаємо, що у морозилці, у замороженому вигляді продукти зберігаються довше. Саме тому багато господинь роблять заготовки на зиму, нарізають зелень, овочі, фрукти і відправляють у морозильну камеру, щоб узимку насолоджуватися свіжими продуктами. Однак не всі продукти, які ми зазвичай відправляємо за мінусової температури, можна зберігати таким чином. Вчені назвали п'ять продуктів, які не можна відправляти у морозилку.

Зелень, яйця та молочка: названо п'ять продуктів, які не можна зберігати у морозилці - today.ua

П'ять продуктів, які не можна зберігати у морозилці

Ми дуже любимо заморожувати зелень, і якщо зелену цибулю, петрушку і кріп можна відправляти в холод, і за мінусової температури вони збережуть не тільки користь, але й зовнішній вигляд, цього не можна робити з салатом, шпинатом і щавлем. Річ у тому, що після відтавання ця зелень перетвориться на зелений слиз.

Зелень, яйця та молочка: названо п'ять продуктів, які не можна зберігати у морозилці

Смажену їжу не рекомендують заморожувати, адже вона втрачає свої смакові якості. Краще наробити напівфабрикатів та заморозити, тим самим скоротивши час на їхнє приготування в майбутньому.

Кисломолочні продукти після заморожування можуть змінити консистенцію – виділити сироватку чи молочні згустки. До того ж через холод у цьому продукті гинуть усі корисні біфідобактерії, а отже, вживання даного продукту стає безглуздим.

У морозильній камері варені яйця можуть зіпсуватися та стати небезпечними для здоров'я людини. Річ у тому, що при мінусі шкаралупа тріскається, і через тріщини в яйця можуть потрапити бактерії та мікроби. До того ж на смак розморожені варені яйця стають як гума.

Зелень, яйця та молочка: названо п'ять продуктів, які не можна зберігати у морозилці

Газовані напої та пиво в банках не варто відправляти в морозилку навіть при спеці. Багато хто забуває їх там на довгий час, банки лопаються і вміст заливає весь відсік, включаючи інші продукти.

Нагадаємо, досвідчені господині розповіли, як правильно зберігати тушонку – умови, термін зберігання, тара, час використання.