Зацвітуть буйним кольором: одна дешева пігулка з аптечки допоможе вашим квітам

Красиві бурхливі квіти на підвіконні не тільки зроблять житло атмосфернішим, а й радуватимуть мешканців вранці та ввечері, піднімаючи настрій.

Зацвітуть буйним кольором: одна дешева пігулка з аптечки допоможе вашим квітам - today.ua

Якщо ви вирощуєте квіти на підвіконні, за вікном або в горщиках на вулиці, є одне просте підживлення, яке дозволить рослині розростися, а колір зробить більш насиченим.

Найкраще підживлення для квітів

Досвідчені садівники зазначають, що у догляді за квітами допоможе аспірин. Він сприятливо впливає на імунітет, захищає від шкідників, плісняви, грибків і попелиці, листя стає більш пружним і насиченого зеленого кольору, а квіти цвітуть буйним кольором.

Експерти з догляду за квітами зазначають, що аспірин потрібно давати квітам дуже рідко, щоб не було звикання. Проводіть підживлення хоча б раз на два місяці.

Як зробити підживлення для квітів?

Зацвітуть буйним кольором: одна дешева пігулка з аптечки допоможе вашим квітам

Для приготування знадобиться відстояна вода кімнатної температури та таблетки аспірину в пропорції один до одного – наприклад, літр води та одна таблетка. Таблетки потрібно перетерти на порошок і розвести у воді, після чого полити квіти.

Розчиняти аспірин у гарячій воді не рекомендується, оскільки він розпадеться на оцтову та саліцилову кислоту, яка не розчиниться, а спливе на поверхні. Якщо хочеться скористатися цим варіантом, то білі пластівці після закипання потрібно прибрати, почекати, поки вода охолоне до кімнатної температури і тоді переходити до поливу.

Нагадаємо, ми розповідали, чим полити герань, щоб не жовтіло листя. Потрібно взяти один продукт із холодильника.