Захист від COVID-19 у спеку: як правильно носити маску, щоб не відчувати дискомфорт

Автор: Шевченко Лилия

Коронавірус не боїться ультрафіолету і спеки, статистика за кількістю заражень за добу є тому підтвердженням. А це означає, що від медичних масок нам ще не скоро доведеться відмовитися. Як же носити тканинну пов'язку, коли на вулиці +30 градусів і вище, розповіли лікарі-імунологи.

Захист від COVID-19 у спеку: як правильно носити маску, щоб не відчувати дискомфорт - today.ua

Навіть в полуденне пекло обов'язково надягайте маску, якщо перебуваєте в місцях скупчення людей. До них відносяться насамперед: всі види магазинів і ринків, офіси, громадський транспорт, черги, поштові відділення та ін. Під час проведення робочих нарад на підприємстві носіння маски також є обов'язковим.

Зняти тканинну пов'язку можна під час прогулянки на природі або в парку. Однак, якщо ви належите до групи ризику (особи старше 60 років і пацієнти, страждаючі хронічними недугами), то навіть гуляючи по алеї парку не знімайте маску, наполягають лікарі. Ви ніколи не знаєте, пройшла повз вас здорова людина, або вона вже заражена.

Захист від COVID-19 у спеку: як правильно носити маску, щоб не відчувати дискомфортНамагайтеся не виходити з будинку під час спеки, пийте достатньо води і створюйте для себе комфортні умови. Це допоможе уникнути перегріву і теплового удару, а також захистить вас від дискомфорту під час носіння маски при високих температурах.

Популярні зараз

Міненерго повідомило, коли в Україні перестануть відключати світло

Водіїв дизельних автомобілів в Україні потішили гарною новиною

Зеленський не бажає припинення вогню на Різдво, - Орбан

Трамп виступив за розміщення солдатів з Євросоюзу в Україні

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Маленьким дітям маски варто надягати тільки в крайніх випадках, оскільки неодноразово фіксувалися у малюків під час носіння маски напади кисневої недостатності.

Нагадаємо, раніше у ВООЗ змінили вимоги до масок, що захищають від коронавіруса. Якщо раніше в організації наполягали на носіння виключно медичних масок і респіраторів, то зараз ефективними визнані також і тканинні маски. Але вони повинні відповідати низці критеріїв.

Головне