Заручників із захопленого автобуса в Луцьку розповіли про поведінку терориста

Люди, яким довелося цілий день просидіти в автобусі, захопленому озброєним терористом, розповіли про те, що їм довелося пережити. Як вів себе Максим Кривош і як він ставився до заручників?

Заручників із захопленого автобуса в Луцьку розповіли про поведінку терориста - today.ua

Всі 13 осіб, які були звільнені з захопленого озброєним чоловіком рейсового пасажирського автобуса, на даний момент знаходяться в задовільному стані. Їх життю і здоров'ю ніщо не загрожує. Що ж розповіли ті, кому довелося пережити один з найстрашніших днів у своєму житті?

Наталія Боса, яка була однією із заручниць луцького терориста повідомила, що він до всіх пасажирів автобуса ставився добре. Нікому не погрожував. На вулицю людей не випускав, але в салоні автобуса стояло відро, і він пропонував ходити в туалет.

Молодий чоловік, батько і брат якого були в тому злощасному автобусі, розповів журналістам, що Максим Кривош нікому не погрожував розправою. Він повідомив пасажирам, що як тільки влада України виконає його вимоги, він всіх відпустить.

Ще одна жінка розповіла, що Кривош висловив до заручників єдине прохання – вести себе спокійно і не робити зайвих рухів. Пасажири не суперечили терористові, і він ставився до них добре.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=quG_tK_LI58&feature=emb_logo

«Він мав у своєму портфелі пляшку коньяку, ніж, ножиці і навіть серцеві краплі. Всіх нас, заручників, він розсадив по одному під вікнами. Сам же терорист ходив по автобусу з автоматом в руках, але на людей його не радив. Навпаки терорист говорив нам, що він нас не вб'є, а тільки чекає, щоб його вимоги були виконані. Він навіть нам не погрожував», – розповіла ще одна свідок дій Максима Кривоша.

Жінка додала, що терорист, коли однієї з пасажирок автобуса стало погано, дав їй свої сердечні краплі. Максим Кривош обіцяв своїм заручникам, що нікого не буде вбивати, що як тільки Володимир Зеленський запише відео, про який він просить, то відразу будуть відпущені троє людей з автобуса. Коли ж відео буде оприлюднено в Інтернеті, то терорист обіцяв здатися і всіх відпустити. Що він, власне, і зробив після того, як ролик із закликом президента подивитися фільм «Земляни» з'явився в Мережі.

Варто відзначити, що луцький терорист висунув вельми нехитрі вимоги до влади України. Максим Кривош зажадав, щоб Володимир Зеленський особисто прорекламував документальний фільм «Земляни», 2005 р. В стрічці розповідається про експлуатації людиною тварин.

Дізнайтеся також, яке покарання загрожує луцькому терористові за збройне захоплення заручників?

ПриватБанк попередив про шахрайську схему з розіграшами в соцмережах
ПриватБанк попереджає своїх клієнтів, щоб вони не вірили фейковим розіграшам в соцмережах, за умовами яких потрібно пересилати якісь гроші на карту ба...
Українцям змінять умови виходу на пенсію: стаж подорожчає, пенсійний вік збільшиться
Виходити на пенсію в Україні з кожним роком ставатиме дедалі важче. Уже в 2021 році на пенсію в 60 років зможуть вийти лише ті, хто має 28 років стажу...
Курс долара в Україні не буде стабільним у найближчі п'ять років - МВФ
Долар в Україні в 2021 році подорожчає, проте у 2022 впаде в ціні. У найближчі п'ять років американська валюта буде коливатися в Україні в межах 27,2-...
В Україні по-новому рахуватимуть прожитковий мінімум: що це означає для громадян
В Україні хочуть кардинально переглянути методику розрахунку прожиткового мінімуму. У Раду вже внесли відповідний законопроект, який передбачає зовсім...
ПриватБанк відповів Ротаню, який заявив про вилучення грошей з його банківської комірки
ПриватБанк відреагував на заяву, зроблену головним тренером молодіжної футбольної збірної України, Русланом Ротанем. Банкіри відповіли своєму клієнтов...