Заручників із захопленого автобуса в Луцьку розповіли про поведінку терориста

Заручників із захопленого автобуса в Луцьку розповіли про поведінку терориста - today.ua

Люди, яким довелося цілий день просидіти в автобусі, захопленому озброєним терористом, розповіли про те, що їм довелося пережити. Як вів себе Максим Кривош і як він ставився до заручників?

Всі 13 осіб, які були звільнені з захопленого озброєним чоловіком рейсового пасажирського автобуса, на даний момент знаходяться в задовільному стані. Їх життю і здоров'ю ніщо не загрожує. Що ж розповіли ті, кому довелося пережити один з найстрашніших днів у своєму житті?

Наталія Боса, яка була однією із заручниць луцького терориста повідомила, що він до всіх пасажирів автобуса ставився добре. Нікому не погрожував. На вулицю людей не випускав, але в салоні автобуса стояло відро, і він пропонував ходити в туалет.

Молодий чоловік, батько і брат якого були в тому злощасному автобусі, розповів журналістам, що Максим Кривош нікому не погрожував розправою. Він повідомив пасажирам, що як тільки влада України виконає його вимоги, він всіх відпустить.

Ще одна жінка розповіла, що Кривош висловив до заручників єдине прохання – вести себе спокійно і не робити зайвих рухів. Пасажири не суперечили терористові, і він ставився до них добре.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=quG_tK_LI58&feature=emb_logo

«Він мав у своєму портфелі пляшку коньяку, ніж, ножиці і навіть серцеві краплі. Всіх нас, заручників, він розсадив по одному під вікнами. Сам же терорист ходив по автобусу з автоматом в руках, але на людей його не радив. Навпаки терорист говорив нам, що він нас не вб'є, а тільки чекає, щоб його вимоги були виконані. Він навіть нам не погрожував», – розповіла ще одна свідок дій Максима Кривоша.

Жінка додала, що терорист, коли однієї з пасажирок автобуса стало погано, дав їй свої сердечні краплі. Максим Кривош обіцяв своїм заручникам, що нікого не буде вбивати, що як тільки Володимир Зеленський запише відео, про який він просить, то відразу будуть відпущені троє людей з автобуса. Коли ж відео буде оприлюднено в Інтернеті, то терорист обіцяв здатися і всіх відпустити. Що він, власне, і зробив після того, як ролик із закликом президента подивитися фільм «Земляни» з'явився в Мережі.

Варто відзначити, що луцький терорист висунув вельми нехитрі вимоги до влади України. Максим Кривош зажадав, щоб Володимир Зеленський особисто прорекламував документальний фільм «Земляни», 2005 р. В стрічці розповідається про експлуатації людиною тварин.

Дізнайтеся також, яке покарання загрожує луцькому терористові за збройне захоплення заручників?

Свято 8 серпня: зав'яжіть нитку на зап'ясті в день Єрмолая
Православні християни 8 серпня згадують діяння і підносять молиться в пам'ять про святого мученика Ермолае Никомидійського. Своє життя він присвятив п...
Гороскоп на 8 серпня для всіх знаків Зодіаку: Павло Глоба радить Левам пригальмувати, а Водоліям всмак поспілкуватися
Гороскоп на суботу, 8 серпня 2020 року, обіцяє всім знакам Зодіаку непростий день, в якому буде багато несподіваних моментів. Вам знадобиться розсудли...
В Україні отримати субсидію стане складніше: до сукупного доходу врахують навіть гроші дорослих дітей
Влада України продовжує шукати способи економії бюджетних коштів. На цей раз оптимізація впритул зачепила нарахування субсидій. На жаль, багатьом укра...
Хвилинка гумору: в Німеччині сімейка диких кабанів потягла сумку у відпочиваючого на пляжі
Курйозна і смішна ситуація сталася в передмісті Берліна (Німеччина). Під час відпочинку на пляжі одного з відпочиваючих не пощастило. Він прийшов поні...
Катастрофа в Бейруті: президент Лівану заговорив про вибух бомби або ракетний удар по території порту
Лідер ліванського народу Мішель Наїм Аун під час виступу в п'ятницю, 7 серпня 2020 року, заявив, що списувати катастрофу на вибух селітри ще дуже рано...