Спідниця-олівець та піджак з вишитими квітами: Олена Зеленська похвалилася новим стильним вбранням

Олена Зеленська дала інтерв'ю щоденній загальнонаціональній газеті Le Temps, яка виходить у Швейцарії французькою мовою. Перша леді України позувала для видання у дуже гарному вбранні.

Спідниця-олівець та піджак з вишитими квітами: Олена Зеленська похвалилася новим стильним вбранням - today.ua

У Мережі з'явилися фото, на яких дружина Володимира Зеленського позує в офісі президента серед мішків із піском, збудованих у оборонну стіну. У кадрі 44-річна красуня-блондинка постала в класичній чорній спідниці-олівці та подовженому двобортному піджаку темно-сірого кольору. Її образ міг би бути дуже нудним та звичайним, якби не одна деталь на її одязі – а саме гарна вишивка у вигляді квітів на грудях та лацканах її жакету.

Колишня сценаристка студії "Квартал 95" уложила волосся у трендову зачіску – елегантний гладкий низький пучок на потилиці. Також вона одягла стримані аксесуари та нанесла макіяж з акцентом на очах. Спідниця-олівець та піджак з вишитими квітами: Олена Зеленська похвалилася новим стильним вбраннямСпідниця-олівець та піджак з вишитими квітами: Олена Зеленська похвалилася новим стильним вбранням

"Поговорила про це зі щоденною швейцарською газетою Le Temps. Пояснила, що коли йдеться про відбудову, то це не тільки й не стільки про споруди. Недостатньо механічно відновити міста – насамперед треба допомогти відновитися людям. Бо вони – центр і сенс усього. Вони і є країна. Тому відбудова – це передусім відновлення фізичних і душевних сил українців, з якими ми точно побудуємо наше нове майбутнє", - зазначила Олена Зеленська.

Нагадаємо, перша леді Олена Зеленська у блідо-блакитному піджаку та шовковій блузі без коміра виступила на міжнародній конференції.