Вирви око: Ольга Сумська показала найтрендовіший пуховик 2022 року в яскравому кольорі

Ольга Сумська у віці 55 років має фантастичний вигляд. Українській актрисі вдалося зберегти молодість та стрункість. Артистка любить дягати стильний одяг, завдяки чому виглядає молодше за свій справжній вік.

Вирви око: Ольга Сумська показала найтрендовіший пуховик 2022 року в яскравому кольорі - today.ua

З приходом холодів та першого снігу ті, хто відкладав купівлю пуховика, поспішили до магазинів у пошуках ідеального пальта. Але вибрати дуже складно, адже на полицях магазинів і бутіків представлено безліч різних варіантів. Відмінний варіант на зиму придбала Ольга Сумська, і багато хто може наслідувати її приклад.

Зірка серіалу "Роксолана" поділилася з шанувальниками в Інстаграм-сторіз новим фото, зробленим у центрі Києва. Артистка позувала біля театру, на якому висить меморіальна табличка, присвячена українському актору та режисеру Гнату Юрі.

У кадрі Ольга Сумська постала одягнена в теплі легінси, високі чоботи з хутром і на шнурівці, об'ємне худі в трендове забарвлення у фіолетовому відтінку, та модне пальто. Актриса виглядала чудово в теплому пуховику-коконі яскравого рожевого відтінку зі спущеною лінією плеча, товстими прошитими лініями та модним об'ємом. Завдяки тому, що пальто оверсайз під нього цілком можна одягнути об'ємну кофту, светр товстої в'язки або худі, як зробила зірка.

Вирви око: Ольга Сумська показала найтрендовіший пуховик 2022 року в яскравому кольорі

Волосся Ольга Сумська вирішила залишити розпущеним, а також не одягла ні шапки, ні рукавичок.

Вирви око: Ольга Сумська показала найтрендовіший пуховик 2022 року в яскравому кольоріВирви око: Ольга Сумська показала найтрендовіший пуховик 2022 року в яскравому кольорі

Нагадаємо, дочка Ольги Сумської показала інтригуюче відео у пшениці - синє небо, жовте поле.