Виглядає на 30 років молодше: Гвінет Пелтроу напередодні 50-річчя засвітила ідеальну фігуру у купальнику

27 вересня відома американська актриса Гвінет Пелтроу відсвяткує день народження. Виповниться зірці фільму "Кохання зла" 50 років. Однак їй нема чого боятися цієї круглої цифри, адже виглядає колишня дружина Кріса Мартіна просто чудово. В особистому обліковому записі в Інстаграм Гвінет Пелтроу опублікувала несподіване фото. На чорно-білому знімку 49-річну зірку знято у крихітному бікіні. Знімок зроблено в момент стрибка на задньому дворі дома актриси.
"Роздуми про важливу віху", - зазначила в публікації Гвінет Пелтроу, маючи на увазі свій 50-й день народження, що наближається.
Виглядає американська зірка чудово і їй можна дати років на 30 молодше її віку. Відомо, що Гвінет дуже любить нестандартні способи догляду за собою, різні чистки та промивання. Правильне харчування та спорт дозволяють їй залишатися в тонусі з огляду на те, що вона народила двох дітей. Виглядає на 30 років молодше: Гвінет Пелтроу напередодні 50-річчя засвітила ідеальну фігуру у купальнику Не варто забувати і про гени, адже мама Пелтроу - відома актриса Блайт Даннер у свої 79 років виглядала просто чудово і років на 20 молодшою. Виглядає на 30 років молодше: Гвінет Пелтроу напередодні 50-річчя засвітила ідеальну фігуру у купальнику
"Вітаю майже з днем народження", "Кращі роки попереду", "Ніби Гвінні в її 18 років. Зовсім не змінилася", "Яка прекрасна", "Ух ти, така красива і смілива", - захоплюються шанувальники.
Нагадаємо, 58-річна Демі Мур у бікіні похвалилася фігурою молодої дівчини.

Виглядає на 30 років молодше: Гвінет Пелтроу напередодні 50-річчя засвітила ідеальну фігуру у купальнику - today.ua