Вибори в США: суди один за іншим відхиляють позови Дональда Трампа про фальсифікації результатів

Схоже, масштабна епопея, що прогриміла на весь світ, підходить до завершення. Президентські вибори в США, швидше за все, принесуть перемогу представнику Демократичної партії. Джо Байден раніше отримав підтримку ВМС США, а тепер і судова система відвернулася від Дональда Трампа ...

Вибори в США: суди один за іншим відхиляють позови Дональда Трампа про фальсифікації результатів - today.ua

Як відомо, республіканець Дональд Трамп висловив незгоду з оголошеними результатами президентських виборів в США. Чинний президент заявив про масову фальсифікацію, вкидання бюлетенів, недопущення спостерігачів-республіканців на ділянки, які спотворили реальні показники. Команда Дональда Трампа подала позови в суди ряду американських штатів, але навряд чи це щось змінить.

Верховні судді штату Пенсільванія відхилили позов, поданий Дональдом Трампом, про те, що в штаті Філадельфія спостерігачам від Республіканської партії обмежили доступ до спостереження за процедурою підрахунку голосів. Суд постановив. Що закон вимагає допустити спостерігачів до приміщення, а про відстані їх допуску до столів, де проводяться підрахунки, нічого не сказано! Вибори в США: суди один за іншим відхиляють позови Дональда Трампа про фальсифікації результатів У вердикті суду йдеться, що окружні виборчкоми можуть самі встановлювати мінімальну відстань для спостерігачів. З цієї причини, судді назвали позов команди Трампа не мають підстав для судових розглядів.

Раніше Федеральний суд міста Філадельфія відхилив позов представників Республіканської партії, в якому містилася вимога визнати недійсними понад дев'ять тисяч бюлетенів, отриманих поштою.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Дональд Трамп не збирається здаватися, команда чинного президента оголосила про початок боротьби за перерахунок голосів виборців.