Вибори президента США: коли назвуть ім'я переможця і нового главу Білого дому

Вибори президента США проходять в 2020 році з максимальним напруженням емоцій, у другому турі Америка вибирала між Дональдом Трампом і Джо Байденом. Обидва кандидати вже встигли оголосити себе переможцями, а Дональд Трамп навіть отримав привітання від Словенії з перемогою. Однак поки голоси ще не підраховані і ім'я нового глави Білого дому поки невідомо. Коли ж чекати результатів минулих виборів в найсильнішій і найдемократичнішій супердержаві світу?

Вибори президента США: коли назвуть ім'я переможця і нового главу Білого дому - today.ua

У США пройшли 59-ие за рахунком президентські вибори. На момент п'ятниці, 6 листопада, відомо, що представник Республіканської партії і діючий президент Дональд Трамп поступається в ряді штатів своєму супернику - кандидату від демократів Джо Байдена.

Аналітики повідомляють, що підрахунок голосів триває, ситуація напружена до межі, Дональд Трамп має намір оскаржувати законність результатів голосування в суді. Ймовірно, що в п'ятницю, 6 листопада 2020 року, видно, протягом сьогоднішнього дня остаточні результати виборів відомі не будуть. Експерти вважають, що для остаточного оголошення результатів буде потрібно ще кілька днів.

Вибори президента США: коли назвуть ім'я переможця і нового главу Білого дому Команда Дональда Трампа намір подати позов до суду, щоб голоси були перераховані в одному з ключових штатів США Неваді. На думку юристів діючого президента, в підрахунку врахували «незаконні» голоси на користь Джо Байдена. Йдеться про 10 тисяч бюлетенів, які заповнювали люди, що не проживають в штаті Невада. Голоси таких виборців за законами США вважаються «нелегітимними», тобто не мають ваги.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Дональд Трамп випередив Джо Байдена за кількістю голосів в декількох ключових штатах США.