Ось це жінка: 46-річна дружина Кріса Хемсворта у сміливій сукні вразила фігурою

Усім відомо, що дружина успішного австралійського актора Кріса Хемсворта старша за нього майже на 10 років. Мабуть, це в крові в іспанських жінок - що Шакіра, що Ельза Патакі виглядають чудово і набагато молодше свого істинного віку.

Ось це жінка: 46-річна дружина Кріса Хемсворта у сміливій сукні вразила фігурою - today.ua

Днями в Сіднеї, Австралія, відбулася церемонія нагородження премії AACTA Trailblazer Award, володарем статуетки став актор фільмів про Тора Кріс Хемсворт. Підтримати зірку прийшла його кохана дружина та мама його трьох дітей.

46-річна Ельза Патаки виглядала неперевершено, одягнувши ефектну червону сукню без бретельок, з глибоким V-подібним декольте та високим розрізом до стегна. Образ дружина Кріса Хемсворта завершила босоніжками, розпустила волосся, трохи підкручене в м'які природні хвилі, і нанесла легкий макіяж, щоб підкреслити природну красу.

Ось це жінка: 46-річна дружина Кріса Хемсворта у сміливій сукні вразила фігурою

Артистка, яка найбільш відома завдяки ролі у франшизі "Форсаж", може похвалитися приголомшливими формами з огляду на те, що вона народила трьох дітей. Разом з Крісом Хемсвортом Ельза Патакі виховує 10-річну доньку Індію та 8-річних синів-близнюків Трістана та Сашу. Разом закохані вже понад 12 років. Вони зустрічалися 10 місяців до весілля у грудні 2010 року.

Ось це жінка: 46-річна дружина Кріса Хемсворта у сміливій сукні вразила фігуроюОсь це жінка: 46-річна дружина Кріса Хемсворта у сміливій сукні вразила фігурою

Нагадаємо, 53-річна Кетрін Зета-Джонс у сукні з декольте до пупка здійснила рідкісний вихід у світ із красенем-сином.