Ось це красуня: колишній чоловік Ані Лорак прогулявся з нареченою сонячним Києвом

Автор: Анастасия Березовская

Мурат Налчаджиоглу справжній щасливчик, адже після розлучення з українською співачкою Ані Лорак він відхопив собі молоду красуню, яка на 20 років його молодша.

Ось це красуня: колишній чоловік Ані Лорак прогулявся з нареченою сонячним Києвом - today.ua

Поки Ані Лорак, за повідомленнями, блукає світом, не знаючи, як їй жити далі, і відмовчуючись щодо війни в її рідній країні, колишній чоловік відомої співачки продовжує працювати в Києві. Турецький бізнесмен у перші дні вторгнення виїхав на Батьківщину, де збирав гуманітарну допомогу Україні, також він публікує пости на підтримку свого другого дому, не боячись казати правду.

Днями Мурат поділився в особистому обліковому записі в Інстаграм новим фото, зробленим у Києві на скляному пішохідному мості з Володимирської гірки у парку Дружби народів, зазначивши у геометці "Україна – це мій дім".

"Київ, мир", - підписав селфі з коханою колишній чоловік Ані Лорак.

Популярні зараз

В Україні незабаром зростуть ціни на автомобілі

В Україні запроваджують кардинально нові правила видачі та продовження лікарняних

Ввезення євроблях в Україну може впасти на 50%

В Україні очікується гострий дефіцит овочів через аномальну спеку: “Це катастрофа“

Ось це красуня: колишній чоловік Ані Лорак прогулявся з нареченою сонячним Києвом 45-річний турецький бізнесмен постав у кадрі з 26-річною Лілією, візажистом із Києва. Парочка виглядала чудово в парному вбранні. Турок одягнув зелену футболку та трендові сонцезахисні окуляри, а його обраниця кроп-топ, що підкреслює її пишні форми, та брендові окуляри.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Ви такі милі разом", "Ви дуже хороша пара. Щастя вам", "Дуже хороші", "Які ви гарні", - пишуть підписники Мурата.

Нагадаємо, наречена колишнього чоловіка Ані Лорак засвітила пишні форми в топі, що ледве прикриває груди: "Мурат щасливчик".