”Злодійська влада”: Аваков провалив обіцянку боротися зі злодіями в законі

"Злодійська влада": Аваков провалив обіцянку боротися зі злодіями в законі - today.ua
Loading...

Міністр внутрішніх справ України Арсеній Аваков провалив обіцянку, яку дав 7 вересня 2016 року, повторно подати до Верховної Ради України скоригований законопроект по боротьбі зі злодіями в законі. У глави МВС було достатньо часу, щоб внести повторний законопроект в парламент. Нагадаємо, що в травні 2016 року Верховна Рада відхилила законопроект, який встановлює кримінальну відповідальність для "злодіїв у законі", тому їх кількість постійно зростає, і в результаті Україна може перетворитися на свого роду "заповідник", куди будуть стікатися кримінальні елементи з усього пострадянського простору.

Заступник голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін на своїй сторінці у Facebook написав, що на сьогоднішній день в Україні постійно перебуває 15 "злодіїв у законі", з них дванадцять — доларові мільйонери.

Аброськін підкреслив, що кримінальні авторитети активно беруть участь у всіх виборчих процесах в Україні і "всюди мають своїх ставлеників".

"Вони зовсім інші, ніж ті "злодії" 80-х років, вони хочуть мати не тільки "злодійську владу, але і звичайну, тому активно беруть участь у всіх виборчих процесах у нашій державі, всюди мають своїх ставлеників. Вони стали вже свого роду злодійськими "топ-менеджерами", — вважає Аброськін.

За словами Аброськіна, сучасні "злодії в законі" проникають в усі державні установи, великі енергетичні і медійні компанії, правоохоронні та судові органи.

Заступник голови Нацполіції впевнений, що з кримінальними авторитетами потрібно негайно боротися.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не виконав обіцянку повністю перебудувати систему контролю і охорони морських кордонів України. Обіцянку він давав в кінці 2018 року.

ТОП-5 порід собак, які люблять плавати у воді
Не всі породи собак народилися природженими плавцями. Деякі з них, як і кішки, від крапель води будуть тікати і ховатися, а ось деякі породи відчувають...
Lifecell потролив Vodafone за спробу повторити їх акцію
Lifecell потролив свого конкурента – мобільного оператора Vodafone – нібито за спробу повторити їхню акцію. Про це повідомляється на сторінці Facebook Lifecell. У соціальних мережах...
“Це просто бомба!”: Олег Винник зробив відверте зізнання
Олег Винник у перерві між зйомками новорічного шоу, яке покажуть на телеканалі “Україна” 31 грудня, відверто зізнався про стрес, який йому довелося зазнати в Новорічну...
Гороскоп на 11 грудня від Павла Глоби: трьох представників знаків Зодіаку сьогодні чекають фінансові втрати
Живіть за вільним графіком, нічого не плануйте. Але не варто усамітнюватися надовго в собі, пам’ятайте про те, що у вас є ще важливі справи до...