“Володя може луснути від злості та хамства“: Алла Пугачова висміяла пропагандиста Соловйова

Алла Пугачова відвела своїх дітей Лізу та Гаррі до московської гімназії. Російська співачка висміяла пропагандиста Володимира Соловйова. Вона заявила, що той може луснути від злості та хамства.

“Володя може луснути від злості та хамства“: Алла Пугачова висміяла пропагандиста Соловйова - today.ua

Артистка минулого тижня повернулася до РФ без чоловіка Максима Галкіна. Російські ЗМІ заявили про проблеми у зірковій родині. Алла Пугачова спростувала домисли. Поки телеведучий виступає в Австралії, вона сходила на шкільну лінійку зі своїми близнюками, які пішли до третього класу.

Зірка заявила, що перше, що хотіла б зробити після повернення до Москви – "набити пику одній людині", але не назвала її імені. Сьогодні Алла Борисівна прояснила ситуацію. Вона опублікувала колаж із фото путінського поплічника Володимира Соловйова та свого з чоловіком.

“Володя може луснути від злості та хамства“: Алла Пугачова висміяла пропагандиста Соловйова

Пугачова посміялася з пропагандиста.

"Шкода Володю. Зрештою і луснути можна від злості та хамства", - написала знаменитість.

Соловйов нещодавно назвав Пугачову "лайном" і закликав висловити свою позицію. До речі, Алла Борисівна поки що мовчить про війну, але пообіцяла розповісти правду. Шанувальники Пугачової обсипали її компліментами.

"Алла, спасибі", "Смілива, захоплення", "Захоплююсь вами, хоч ви не тремтите від страху перед убивцями українців", "Плачемо і дякуємо за позицію!" – написали фоловери.

Поп-діва також має ще одного кривдника - проієрея Андрія Ткачова. Він порівняв її з нечистою силою. Пугачова поставила горе-священика на місце.

"Рано радієш, Андрійку. Канікули, відпустка та лікування не вважаються еміграцією. Повернуся – розберемося. Сходжу до церкви твоєї, помолюсь за тебе. Богохульник", - зазначила співачка на своїй сторінці в соцмережі Інстаграм.

Як відомо, Максим Галкін розкритикував дії російської влади. Він виступив проти війни та звірств, які творять окупанти на нашій, українській землі. Тепер путінські помічники можуть порушити проти нього кримінальну справу за "дискредитацію армії".

Нагадаємо, відразу після повернення до Росії Алла Пугачова ефектно відчинила двері лімузину ногою.