Водять краще за чоловіків: названо трьох жінок за знаком Зодіаку, яким варто здати на права

Водіння автомобіля – справа, яка потребує цілковитої зосередженості. Вважається, що жінки водять набагато гірше, ніж чоловіки. Але це не так. Астрологи розповіли, що є три знаки Зодіаку, представниці яких водять набагато краще за представників сильної статі. Вони дотримуються правил, шанобливо ставляться до інших учасників руху та пішоходів, і ніколи не порушують.

Три жінки за знаком Зодіаку, які водять краще за чоловіків

Скорпіон

Жінка-Скорпіон максимально зосереджена, уважна та строга за кермом. Машина не рушить з місця, поки всі пасажири не будуть пристебнуті. Вона акуратно, але впевнено почувається на дорозі, навіть під час жвавого трафіку. Представниці цього знаку не порушують правил дорожнього руху, не підрізають і ніколи не стають винуватцями аварій. В авто вони користуються лише блютуз-гранітурою або зупиняються, аби відповісти на дзвінок.

Водолій

Представниці цього знаку Зодіаку почуваються за кермом, як риба у воді. Щобільше, вони знають всю начинку авто, і навіть зламавшись десь на дорозі, впораються самі. Жінка-Водолій любить поганяти та втиснути педаль газу в підлогу, але робить це лише у безпечних місцях, щоб не стати винуватицею ДТП. Водять краще за чоловіків: названо трьох жінок за знаком Зодіаку, яким варто здати на права

Овен

Представниці цього знака дуже люблять посперечатися в житті, але сперечатися з важливістю ременя безпеки та дотримання правил дорожнього руху не стануть. Навіть якщо на вулиці ніч, а на дорозі немає жодної душі, жінка-Овен все одно не порушить правил дорожнього руху. Завдяки цьому вони не потрапляють в аварії. Нагадаємо, названо три знаки Зодіаку, яких не варто підпускати надто близько: вони зрадять і обдурять.

Водять краще за чоловіків: названо трьох жінок за знаком Зодіаку, яким варто здати на права - today.ua