Весняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайни

Ідеальні руки та манікюр - запорука вдало закінченого образу. Стилісти показали два дизайни манікюру, які стали трендовими і популярними цього року.

Весняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайни - today.ua

Топ-2 наймодніших дизайни весняного манікюру 2023 року

Манікюр Color Block

Манікюр, що складається з комбінації декількох кольорів, відмінний варіант підтримати свій образ. За основу можна взяти кольори, які найчастіше переважають у вашому гардеробі та зміксувати їх у різних абстрактних фігурах. Таким чином манікюр завжди підходитиме до наряда і навіть не одного. Найкраще виглядають приглушені, базові відтінки.

Весняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайниВесняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайниВесняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайниВесняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайни

Манікюр металік та рідке золото

Металевий та золотий манікюр побив усі чарти популярності цього року. Нейл-майстри пропонують починати як з монохрому, просто пофарбувавши нігті золотим лаком або металіком, або зайти далі і вибрати якийсь дизайн, наприклад рідкий френч, геометричні фігури або навіть 3D-манікюр.

Весняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайниВесняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайниВесняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайниВесняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайниВесняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайниВесняний манікюр 2023: топ-2 наймодніших та найпопулярніших дизайни

Нагадаємо, у тренді "голі нігті". Перша леді України Олена Зеленська показала, як виглядає стильний манікюр 2023 року.