У жилеті на голе тіло: Олена Зеленська захопила новим виходом у світ у трендовому костюмі-трійці

Найкрасивіша перша леді України Олена Зеленська з'явилася в студії телеканалу 1+1, щоб розповісти про майбутній саміт перших леді та джентльменів. Дружина Володимира Зеленського чудово виглядала у найстильнішому костюмі 2022 року.

У жилеті на голе тіло: Олена Зеленська захопила новим виходом у світ у трендовому костюмі-трійці - today.ua

Колишня сценаристка студії "Квартал 95" не перестає дивувати своїм смаком та стилем. Перша леді України дала інтерв'ю Соломії Вітвіцькій і постала перед камерами у трендовому бежевому костюмі-трійці.

Олена Зеленська вкотре продемонструвала, що можна дотримуватися суворого офісного дрес-коду, але при цьому слідувати модним трендам, і завжди виглядати цікаво та свіжо.

У жилеті на голе тіло: Олена Зеленська захопила новим виходом у світ у трендовому костюмі-трійці Її вибір пав на широкі штани з високою лінією посадки та стрілками, що візуально подовжує ноги. На голе тіло перша леді України одягла трендову жилетку, а поверх накинула цікавий піджак без лацканів. А її образ завершили милі чорні туфельки на невисокому підборі. У жилеті на голе тіло: Олена Зеленська захопила новим виходом у світ у трендовому костюмі-трійціУ жилеті на голе тіло: Олена Зеленська захопила новим виходом у світ у трендовому костюмі-трійці Волосся Олена Зеленська залишила розпущеним, одягла ланцюжок зі стильною підвіскою і нанесла природний макіяж, що підкреслив її натуральну красу.

Нагадаємо, Олена Зеленська в джинсах і класичному піджаку з коміром-стійкою прикрасила обкладинку американського видання.