В Україні легалізують самогоноваріння: «Слуги» хочуть дозволити вільний продаж «домашньої горілки»

Все та ж скандальна нардеп від «Слуги народу», яка говорила про дітей «другого сорту» в неблагополучних і питущих сім'ях, зареєструвала одразу два законопроекти, які покликані легалізувати в Україні самогон і дозволити ФОП реалізовувати його без перевірок і акцизів. Ймовірно, Галина Третьяков вважає, що ситуація з дітьми завдяки таким законам покращиться ...

В Україні легалізують самогоноваріння: «Слуги» хочуть дозволити вільний продаж «домашньої горілки» - today.ua

Галина Третьякова очолила групу народних депутатів від партії «Слуга народу», яка розробила і зареєструвала законопроекти № 4127 і № 4153, що не тільки легалізують самогон, а й дозволяють фізособам-підприємцям варити і продавати його.

На сьогоднішній день в Україні законодавчо заборонено виробляти в кустарних умовах, продавати, купувати і зберігати самогон, а також апарат для його виробництва. За порушення в Кодексі адміністративних правопорушень прописана система штрафів і покарань.

В Україні легалізують самогоноваріння: «Слуги» хочуть дозволити вільний продаж «домашньої горілки» Незважаючи на те, що у правоохоронців фактично немає можливості спіймати за руку порушника даної статті Кодексу, до самогоноваріння ставляться з побоюванням і не афішують. Якщо ж новий закон скандальної Галини Третьякової, яка раніше пропонувала стерилізувати українок, буде прийнятий, то будь-який громадянин країни зможе абсолютно легально встановити на власній кухні самогонний апарат і продавати «палену горілку» будь-кому.

На думку юристів, законопроекти «Слуг народу» несуть потенційну небезпеку для людей, які будуть купувати і вживати самогон. Алкогольні напої - це підакцизний товар, технологія його виробництва складна і дуже відповідальна, при її порушенні може вийти напій, який несе загрозу не тільки для здоров'я, але і для життя людей.

Нагадаємо, раніше Галина Третьякова розповіла, що після завершення депутатської каденції вона сама планує гнати самогон і розводити корів. Невже нардеп підготувала нові законопроекти під свої інтереси?