У трендовому жакеті без коміра та балетках: Олена Зеленська разом із голлівудським актором відвідала поранених солдат

Наразі Олена Зеленська знаходиться у Львівській області. Разом із голлівудським актором Лієвом Шрайбером вона відвідала поранених українських солдатів.

У трендовому жакеті без коміра та балетках: Олена Зеленська разом із голлівудським актором відвідала поранених солдат - today.ua

Також перша леді розповіла про унікальну клініку із протезування, яка незабаром почне робити протези безпосередньо в Україні.

"Наталя та її донька Яна з Краматорська вчаться ходити на високотехнологічних протезах. Саша з Гостомеля ось-ось матиме хай-тек руку, яка функціонуватиме, як справжня. Все це для поранених унаслідок російських обстрілів українців зараз роблять у США завдяки нашому спільному проєкту з Посольством України в США та Ukraine House. Але скоро повернути всі відібрані агресором можливості можна буде, не виїжджаючи з України. Незабаром наші лікарі зможуть робити те саме на батьківщині. На Львівщині створюють клініку", - розповіла Олена Зеленська.

Стало відомо, що перша леді України приєдналася до правління клініки Superhumans, а також декілька відомих осіб, включаючи Стінга, його дружину Труді та Лієва Шрайбера. У трендовому жакеті без коміра та балетках: Олена Зеленська разом із голлівудським актором відвідала поранених солдатУ трендовому жакеті без коміра та балетках: Олена Зеленська разом із голлівудським актором відвідала поранених солдат Для виходу у світ 44-річна Олена Зеленська обрала чудове вбрання, яке лише підкреслило її струнку фігуру. У трендовому жакеті без коміра та балетках: Олена Зеленська разом із голлівудським актором відвідала поранених солдатУ трендовому жакеті без коміра та балетках: Олена Зеленська разом із голлівудським актором відвідала поранених солдат Вона надягла звужені вкорочені штани, підкресливши щиколотки, подовжений жакет без лацканів і коміра. Талію вона підкреслила тонким ремінцем, і для комфорту одягла балетки, які у 2022 році повернулися у моду. У трендовому жакеті без коміра та балетках: Олена Зеленська разом із голлівудським актором відвідала поранених солдатУ трендовому жакеті без коміра та балетках: Олена Зеленська разом із голлівудським актором відвідала поранених солдат Нагадаємо, Олена Зеленська у трендових прямих джинсах, класичному піджаку, білій футболці та патріотичних кросівках зачарувала трендовим вбранням 2022 року під час рідкісного виходу у світ.